• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

Тарифи

01.09.2021

КП «Міськтепловоденергія» надало 10 серпня 2021 року заяви на встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів на 2021 рік.

Основною складовою витрат, яка впливає  на  розмір тарифу на виробництво теплової енергії  є вартість природного газу. Починаючи з травня 2021 року на ринку природного газу спостерігається зростання цін на природний газ.

Відповідно до додаткової угоди до Договору постачання природного газу № 7501-НГТ-34, з 01 вересня 2021 р. ціна природного газу для Обсягу ІІ становить 14 250,19 грн. за 1000 куб.м. (без ПДВ). Крім того, тариф на послуги транспортування природного газу – 124,16 грн. (без ПДВ), коефіцієнт, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед у відповідному періоді на рівні 1,1 умовних одиниць. Всього з коефіцієнтом – 136,58 грн. /тис. куб. м. (без ПДВ).

На підставі викладеного вище, КП «Міськтепловоденергія» надає коригування розрахунків тарифів на теплову енергію для бюджетної сфери та інших споживачів, застосувавши ціну природного газу відповідно до Обсягу ІІ, яка становить у вересні 2021 р. 14 250,19 грн. за 1000 куб.м. (без ПДВ), без врахування  тарифу на послуги транспортування природного газу та послуги з розподілу газу.

Також для бюджетних установ та інших споживачів тарифи на виробництво теплової енергії когенераційними установками відкориговані підприємством з врахуванням вартості природного газу відповідно до додаткової угоди на постачання природного газу по «обсягах 2» на вересень 2021 р. Розрахунковий розмір тарифів на виробництво теплової енергії  КГУ становитиме:

 • бюджетні організації – 2 888,47 грн/Гкал;
 • інші споживачі – 2 886,92 грн/Гкал.

Підприємством також було скориговано собівартість власної електричної енергії виробництва КГУ. Вартість електроенергії виробництва КГУ становитиме 237,6733 коп./кВт-год. відповідно до вартості природного газу на вересень 2021 р. в розмірі 14 386,77 грн/тис.куб.м. без ПДВ. та без врахування  тарифу на послуги з розподілу природного газу.

Плановий розмір тарифів на послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води, для населення, бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів КП “Міськтепловоденергія” на 2021 р.

Розрахунок тарифів на виробництво теплової енергії на плановий період 12 місяців КП “Міськтепловоденергія”

Розрахунок одно ставкових тарифів на послугу з постачання теплової енергії на плановий період 12 місяців КП «Міськтепловоденергія»

Розрахунок одно ставкових тарифів на послугу з постачання теплової енергії на плановий період 12 місяців КП «Міськтепловоденергія»

 

 

17.08.2021

Плановий розмір тарифів на послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води, для населення, бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів КП “Міськтепловоденергія” на 2021 р.

Тариф на теплову енергію

 

 

 

 

 

Розрахунок одно ставкових тарифів на послугу з постачання теплової енергії на плановий період 12 місяців КП «Міськтепловоденергія»

Розрахунок одноставкових тарифів на послугу з постачання гарячої води споживачам, які отримують послугу без використання індивідуального теплового пункту,

Плановий розмір тарифів на послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води, для населення, бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів КП “Міськтепловоденергія” на 2021 р.

Структура тарифу на транспортування теплової енергії з використанням ЦТП КП “Міськтепловоденергія”, м. Кам’янець – Подільський

10.08.2021

КП  «Міськтепловоденергія»  подає теплову енергію для надання  послуги з постачання теплової енергії (опалення) та послуги з постачання гарячої води  від 20-ти джерел теплової енергії. На послугу з постачання гарячої води з них задіяні: ТЕС, вул. Крип’якевича,3, котельні по вул. Тімірязєва, 123,  М. Гордійчука, 2,  Чкалова, 56, Молодіжна, 24, Вокзальна, 83 а.

В залежності від джерел теплової енергії  централізоване  гаряче водопостачання (ГВП) подається населенню міста, бюджетним установам та іншим споживачам по різним технологічним схемам:

 

– централізоване  гаряче водопостачання від котельні по вул. Вокзальна, 83 а, – безпосередньо постачається з котельні;

– централізоване  гаряче водопостачання від котельні по вул. Молодіжна, 24 –  теплоносій по тепловим мережам  подається тільки в ІТП ГВП ( індивідуальні теплові пункти ГВП), які розміщені в кожній  окремо взятій будівлі;

 

– централізоване  гаряче водопостачання від  ТЕС по вул. Крип’якевича, 3, котельні по вул. Тімірязєва, 123,  М. Гордійчука, 2 – теплоносій по тепловим мережам  розподіляється на декілька ЦТП (центральний тепловий пункт), КТЕБи (квартальний теплоенергетичний блок), які задіяні тільки для послуг ГВП і по квартальним мережам гарячого водопостачання і рециркуляції ГВП подається до окремих будівель та ІТП ГВП, розміщених безпосередньо в будівлях;

 

– централізоване  гаряче водопостачання від котельні Чкалова, 56 –  теплоносій по тепловим мережам  розподіляється на єдиний ЦТП від даного джерела, від якого по квартальним мережам гарячого водопостачання і рециркуляції ГВП подається до окремих будівель.

 

В залежності від технологічних схем теплопостачання будинків розрахунки із споживачами за спожиті  послуги  з постачання теплової енергії, постачання  гарячої води  будуть здійснюватись за різними тарифами (таблиця додається).

Розміри тарифів в залежності від схем теплопостачання

Додаток 2 розрахунок одноставкових тарифів

Додаток 6 до Процедури встановлення тарифів на послугу з постачання гарячої води

Пояснювальна записка

Додаток 4

Додаток 6

Додаток 8

Додаток 9

 

 

 

02.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ

про  проведення  відкритого обговорення  питання коригування  тарифів на виробництво теплової енергії, що виробляється на   когенераційних установках  для всіх категорій споживачів  на 2021 рік  комунального підприємства «Міськтепловоденергія»

 

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30 червня 2017 року № 866, КП «Міськтепловоденергія»  інформує  про намір  направити  заяву  до  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на  коригування тарифів на виробництво теплової енергії, що виробляється на когенераційних установках  для всіх категорій споживачів на 2021 рік.

Розрахунки  виконано  відповідно до Постанови  НКРЕКП   № 991 від 01.08.2017 «Про затвердження Методики формування, розрахунку та  встановлення  тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках».

Враховуючи обмеження на зібрання людей через заходи зі стримування розповсюдження COVID-19, на виконання Постанови  Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом»,  відкрите  обговорення з розгляду питання коригування   тарифів на виробництво теплової енергії, що виробляється на   когенераційних установках на 2021 рік відбудеться в приміщенні КП «Міськтепловоденергія»  за адресою:  м. Кам’янець-Подільський,  вул. Тімірязєва, 123,    13 липня 2021  р. о 11:00  годині   онлайн на платформі ZOOM шляхом проведення  онлайн трансляції.

Для отримання посилання на трансляцію відкритого обговорення необхідно подати заявку із зазначенням в ній прізвища, ім’я та по батькові, адреси, номеру мобільного телефону, адреси електронної пошти, пропозицій та зауважень до розрахунків коригування тарифів (за наявності)  на електронну адресу підприємства  kp-mtve@ukr.net  або письмово на адресу:   вул.   Тімірязєва, 123, м.  Кам’янець-Подільський,  32300,  до  12  липня 2021 р. (включно).

До онлайн обговорень запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, фізичні, юридичні особи, мешканці міста та інші зацікавлені особи.

 

 

 

 

Обгрунтування щодо необхідності  коригування тарифів на виробництво теплової енергії когенераційними установками на 2021 рік

КП «Міськтепловоденергія»

КП «Міськтепловоденергія» має намір подати до  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг заяву на коригування тарифів на виробництво теплової енергії когенераційними установками на 2021 рік.

Розрахунки тарифів виконано відповідно до  Постанови  НКРЕКП   № 991 від 01.08.2017 «Про затвердження Методики формування, розрахунку та  встановлення  тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках».

Витрати на виробництво теплової енергії від когенераційних установок є складовою витрат загального тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для кінцевих споживачів.

За 2020 рік обсяг корисного відпуску електричної енергії когенераційними установками становив  16 514,513 тис. кВт/год., відпуск теплової енергії – 22,944 тис. Гкал.

За  2020  рік питома вага виробництва та відпуску теплової енергії з колекторів джерел теплової енергії до загального відпуску теплової енергії по підприємству становила:

 • котельнями на газу – 67,65 %;
 • ТЕС на газу          –   5,28 %;
 • котельнями та ТЕС на твердому паливі – 13,69 %;
 • когенераційними установками – 13,38 %.

За 6 місяців 2021 року питома вага виробництва та відпуску теплової енергії з колекторів  джерел теплової енергії  до загального відпуску теплової енергії по підприємству становила:

 • котельнями на газу – 64,23 %;
 • ТЕС на газу –    6,33 %;
 • котельнями та ТЕС на твердому паливі – 19,72 %;
 • когенераційними установками – 9,72 %.

 

Основним  споживачем  теплової  енергії  є  населення.

За 2020 рік питома вага відпуску теплової енергії від КГУ в розрізі категорій споживачів становила:

 • населення –   78,68 %;
 • бюджетні установи –   20,18 %;
 • інші споживачі –     1,14 %.

 

З 01 січня 2021 р. та на даний час відповідно до постанови Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 2746  від   24.12.2020 р., встановлено наступні  тарифи на  виробництво теплової енергії когенераційними установками в розрізі категорій споживачів (без ПДВ):

 • населення     –   1 632,51 грн. за 1 Гкал;
 • бюджетні установи –  1 632,09 грн. за 1 Гкал;
 • інші споживачі –  1 631,37 грн. за 1 Гкал.

В зв’язку з приведенням паливної складової у тарифах на виробництво теплової енергії до вартості природного газу відповідно до договору постачання природного газу, скоригований середньозважений тариф на виробництво теплової енергії когенераційними установками на 2021 рік становив  1 818,44  грн/Гкал. (без ПДВ), в т. ч. за категоріями споживачів:

 • населення  –    1 679,58  грн. за 1 Гкал, ріст становить 2,9 % ;
 • бюджетні установи –   2 214,38 грн. за 1 Гкал, ріст становить  35,7 % ;
 • інші споживачі –   2 213,33  грн. за 1 Гкал, ріст становить 35,7 %.

Основною складовою витрат, яка впливає  на  розмір тарифу – вартість природного газу. Починаючи з травня 2021 року на ринку природного газу спостерігається зростання цін на природний газ.

Задля належної підготовки до осінньо-зимового періоду 2021/22 років підприємству необхідно здійснити завчасну зміну тарифів на теплову енергію.

Відповідно до договору  постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна компанія» Нафтогаз Трейдинг”, ціна обсягів газу, визначених як Обсяг 1 (фіксований) в період з 01.06.2021 до 31.05.2022  становить 6 183,33 грн. (без ПДВ).

Крім того, тариф на послуги транспортування природного газу – 124,16 грн. (без ПДВ),  коефіцієнт, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед у відповідному періоді на рівні  1,1 умовних одиниць. Всього з коефіцієнтом – 136,58 грн. /тис. куб. м. (без ПДВ).

Відповідно до додаткової угоди до Договору постачання природного газу, з 01 липня 2021 р. ціна природного газу для Обсягу ІІ становить 9 659,26 грн. за 1000 куб.м. (без ПДВ).    Крім того, тариф на послуги транспортування природного газу – 124,16 грн. (без ПДВ),  коефіцієнт, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед у відповідному періоді на рівні  1,1 умовних одиниць. Всього з коефіцієнтом – 136,58 грн. /тис. куб. м. (без ПДВ).

Таким чином, ціна природного газу з врахуванням тарифу на послуги з транспортування  магістральними мережами становить (без ПДВ):

обсяги 1 –  6 319,91  грн. за 1000 куб.м.;

обсяги 2 –  9 795,84  грн. за 1000 куб.м.

Відповідно до Договору розподілу від 01.01.2016 підприємство сплачує АТ «Хмельницькгаз» за послуги з розподілу природного газу. Тариф на розподіл природного газу  становить 1 660,00 грн. за 1 000 куб.м. (без ПДВ).

При розрахунках коригування тарифів на виробництво теплової енергії КГУ для категорії споживачів «населення» на 2021 рік вартість природного газу з врахуванням вартості транспортування  природного газу магістральними мережами врахована за ціною для Обсягів 1 та становить 6 319,91 грн./тис. куб.м. газу (без ПДВ).

Для категорії споживачів «бюджетні установи», «інші споживачі» вартість газу – на рівні ціни природного газу по обсягах 2,  яка становила 9 795,84 грн./тис. куб.м.газу (без ПДВ).

Для виробництва електричної енергії застосована ціна газу по обсягах 2, а саме – 9 795,84  грн. за 1000 куб.м.

Відкоригована середньозважена паливна складова в тарифі на виробництво теплової енергії КГУ на 2021 рік становила   1 112,33 грн/Гкал., що складає  61,17 % від середнього розміру тарифу, який становив 1 818,44 грн/Гкал., в т.ч. за категоріями споживачів:

 • населення, – паливна складова 973,47 грн/Гкал., що складає 58,0 % від розміру тарифу   1 679,58 грн/Гкал.;
 • бюджетні установи, – паливна складова 1 508,27 грн/Гкал., що складає 68,1 %  від ,розміру тарифу   2 214,38 грн/Гкал.;
 • інші споживачі, – паливна складова 1 507,22 грн/Гкал., що складає 68,1 % від  розміру тарифу   2 213,33 грн/Гкал.

 

Умовно-постійні витрати становили 552,46 грн/Гкал., прибуток, який спрямовується  на сплату зобов’язань по Світовому банку –  153,65  грн/Гкал.

У разі зміни ціни на природний газ по Обсягам ІІ на дату прийняття тарифу відповідно до додаткової угоди до Договору постачання природного газу, паливна складова на виробництво теплової енергії підлягає коригуванню.

 

 

ДОДАТОК 2 до Порядку_розрахунки КГУ-перетворено

Протокол відкритого обговорення

Список реєстрації

06.05.2021

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання вимог постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 р., КП «Міськтепловоденергія»  інформує  про намір  направити  заяви  до  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо встановлення тарифів на централізоване  водопостачання та централізоване  водовідведення  для всіх категорій споживачів  на 2022 рік.

Розрахунки тарифів виконано відповідно до Порядку формування  тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення,  затвердженого  Постановою НКРЕКП  № 302 від 10.03. 2016 р. «Про затвердження Порядку формування  тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення».

Відповідно до пункту 1.9. Постанови № 302 від 10.03.2016 р.,  ліцензіат подає  НКРЕКП  в строк  до 01 червня кожного року заяву та розрахунки тарифів за встановленими формами.

На виконання постанови  Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19. спричиненої коронавірусом» (в редакції від 24.04.2021 р.),  відкриті  обговорення з розгляду питання встановлення  тарифів на централізоване  водопостачання та водовідведення на 2022 р. відбудуться в режимі онлайн  17 травня  2021 р. об 11:00  годині  в приміщенні КП «Міськтепловоденергія» за адресою:  м. Кам’янець-Подільський,  вул. Тімірязєва, 123. Адреса скайпа: kp-mtve

Бажаючим прийняти участь в онлайн обговореннях – надати запит на адресу скайпа: kp-mtve  із  зазначенням адреси власного скайпа,   прізвища, ім’я  та по батькові   до 14 травня 2021 р. (включно).

Пропозиції та зауваження з приводу встановлення тарифів на централізоване  водопостачання та водовідведення на 2022 р.  приймаються на електронну адресу  kp-mtve@ukr.net  або письмово на адресу: м. Кам’янець-Подільський,   вул.  Тімірязєва, 123, в строк  до    16 травня  2021 р. (включно).

Обгрунтування щодо необхідності встановлення тарифів на

централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

на 2022 рік

КП «Міськтепловоденергія»

 

Розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення виконано відповідно до Порядку формування  тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення,  затвердженого  постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 302  від  10.03.2016 р.

Діючі на даний час тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення встановлено відповідно до постанови  НКРЕКП  № 2499 від 16.12.2020 р. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141», яка набрала  чинності з 01 січня  2021 р.

Розмір діючих  тарифів  становить:

–  централізоване водопостачання  – 11,88  грн./куб.м.  без ПДВ,   14,26  грн./куб.м.  з  ПДВ;

– централізоване водовідведення   – 10,22  грн./куб.м.   без ПДВ,   12,26  грн./куб.м.  з  ПДВ.

Розмір розрахункових тарифів на 2022 рік становить:

– централізоване водопостачання –   13.15 грн./куб.м.  без ПДВ,  15.78 грн./куб.м.  з  ПДВ, ріст становить 10.66 %.

– централізоване водовідведення –  10.78 грн./куб.м.  без ПДВ,   12.94  грн./куб.м.  з  ПДВ, ріст становить  5.55 %.

На зміну тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення  на 2022 рік вплинули наступні чинники.

«Прямі матеріальні витрати»

В зв’язку з інфляційними процесами в державі збільшується вартість матеріальних витрат, необхідних для виробничого процесу ліцензованої діяльності, а саме – виконання ремонтних робіт обладнання та водопровідно-каналізаційних мереж, витрат реагентів  для здійснення технологічного процесу очищення води.

Станом  на  01.01.2021 р.  частка зношених та аварійних мереж  становить:

–   централізоване водопостачання –  45,45   %;

–   централізоване водовідведення –   57,11   %.

Матеріали, запасні частини, паливно-мастильні та інші матеріальні ресурси для виконання ремонтних робіт, поточного обслуговування обладнання, автомобільного транспорту, матеріальні витрати на охорону праці працівників  в розрахунках тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення  на 2022 рік становлять:

 • централізоване водопостачання – 2 954,956 тис. грн., що становить 0,5185 грн/куб.м., для порівняння,  в діючому тарифі  – 1774,568 тис. грн., що становить  0,3049 грн/куб.м., ріст – 0,2136 грн/куб.м;
 • централізоване водовідведення – 3 254,653 тис. грн., що становить 0,6525 грн/куб.м., для порівняння, в діючому тарифі  – 1457,51 тис. грн., що становить 0,2880 грн/куб.м., ріст – 0,3645 грн/куб.м.

Перелік ремонтних робіт передбачено річним планом планово-попереджувальних робіт.

Крім цього, витрати на реагенти  в розрахунках тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення  на 2022 рік становлять:

 • централізоване водопостачання – 1 706.543 тис. грн., що становить  2994 грн/куб.м., для порівняння,  в діючому тарифі – 1476,412  тис. грн., що становить   0,2536 грн/куб.м., ріст – 0,0458 грн/куб.м.;
 • централізоване водовідведення – 427 тис. грн., що становить 0.0029 грн/куб.м., для порівняння, в діючому тарифі  –  0,0021 грн/куб.м., ріст – 0,0008 грн/куб.м.

«Електроенергія»

Витрати на електричну енергію для технологічних потреб діяльності з  централізованого водопостачання та водовідведення  становлять:

–   централізоване водопостачання – 20 003,41 тис. грн., що складає 3,5099 грн./куб.м., для порівняння в діючому тарифі  20 620,28 тис. грн., що становить  3,5426 грн./куб.м., зменшення – на 0,0327 грн./куб.м.;

–  централізоване водовідведення  – 9 026,56 тис. грн., що становить 1,8097 грн/куб.м., для порівняння в діючому тарифі  9 702,46 тис. грн., що становить  1,9170 грн./куб.м., зменшення – на 0,1073 грн./куб.м.

«Прямі витрати на оплату праці»

Відповідно до  Закону України «Про Державний  бюджет України на 2021 рік», з грудня 2021 р. встановлено прожитковий мінімум для працездатних осіб в розмірі  2 481,00 грн. на одну особу в розрахунку на місяць, відповідно до якого розраховано годинні тарифні ставки працівників.

Підвищення витрат на оплату праці працівників діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення  відбулось  за рахунок росту прожиткового  мінімуму для працездатних осіб.

В діючих на даний час тарифах розрахунок фонду оплати праці здійснено, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на  рівні 2 270,00 грн. В розрахунках фонду оплати праці на 2022 рік ріст прожиткового мінімуму для працездатних осіб в порівнянні з розрахунками фонду оплати праці на 2021 рік,  становить  9,3 %.

В зв’язку з цим, фонд оплати праці виробничого персоналу діяльності з централізованого водопостачання на  2022 рік становить 28 088,29 тис. грн., що складає 4,9286 грн./куб.м., в порівнянні з фондом  оплати праці  в діючому тарифі – 25 493,2 тис. грн., що складає 4,3797 грн./куб.м.

В діяльності з централізованого водовідведення фонд оплати праці виробничого персоналу  на  2022 рік становить  24 421,13 тис. грн., що складає   4,8961 грн./куб.м., в порівнянні з фондом  оплати праці  в діючому тарифі – 23 443,39 тис. грн., що складає 4,6319 грн./куб.м.

В цілому ріст фонду оплати праці працівників основного персоналу діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення становить 7,3 %.

Середньомісячна заробітна плата на одного працюючого з врахуванням частки персоналу загальновиробничого та адміністративного призначення становить:

–  ліцензована діяльність з централізованого водопостачання – 12 174,51 грн., середньооблікова чисельність персоналу –  214 осіб;

–  ліцензована діяльність з централізованого водовідведення – 12 024,71 грн., середньооблікова чисельність персоналу –  186 осіб.

Заробітна плата діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення розрахована в тарифах із  врахуванням забезпечення розміру мінімальної заробітної плати та інших гарантій з оплати праці, передбачених чинним законодавством, з урахуванням положень Генеральної та  Галузевої угод, Колективного договору.

«Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»

Відповідно до росту фонду оплати праці збільшуються  відрахування на соціальні заходи, які становлять 22 % від фонду оплати праці працівників, в т. ч. за видами діяльності:

 • централізоване водопостачання у прямих витратах – 1,0843 грн/куб.м., для порівняння,  в діючому тарифі  –  0,9635 грн/куб.м.;
 • централізоване водовідведення у прямих витратах – 1,0771 грн/куб.м.,  для порівняння,  в діючому тарифі  –  1,0190 грн/куб.м.

«Амортизаційні відрахування»

Витрати в розрахункових тарифах становлять:

 • централізоване водопостачання – 0,4210 грн./куб.м., для порівняння, в діючому тарифі  –  0,4256 грн/куб.м., зменшення в порівнянні з діючим тарифом становить  0,0046 грн/куб.м.;
 • централізоване водовідведення – 0,5209 грн./куб.м., для порівняння,  в діючому тарифі  –  0,5590 грн/куб.м., зменшення в порівнянні з діючим тарифом становить  0,0381 грн./куб.м.

Амортизаційні відрахування є джерелом фінансування інвестиційної програми діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення.

«Інші прямі витрати»

В дану статтю витрат включено витрати, пов’язані зі сплатою податків, зборів, обов’язкових платежів, які розраховано  згідно Податкового кодексу України, послуги зі сторони по обслуговуванню виробничого процесу, витрати на ремонтні роботи підрядним способом.

      Витрати за даною статтею витрат в розрахунку тарифів становлять:

 • централізоване водопостачання – 4 139,64 тис. грн., що становить 0,7264 грн/куб.м., для порівняння, в діючому тарифі  – 2636,00 тис. грн., що складає  0,4529 грн/куб.м., збільшення в порівнянні з витратами в діючому тарифі  становить    0,2735 грн/куб.м.;
 • централізоване водовідведення – 2 288,70 тис. грн., що складає 0,4589 грн/куб.м., для порівняння, в діючому тарифі  – 2380,92 тис. грн., що складає  0,4704 грн/куб.м., зменшення в порівнянні з витратами в діючому тарифі  становить    0,0115 грн/куб.м.;

В інших прямих витратах,  в т.ч. витрати, пов’язані зі сплатою податків, зборів, обов’язкових платежів становлять:

 • централізоване водопостачання – 1 984,859 тис. грн., що становить 0,3483 грн/куб.м., для порівняння,  в діючому тарифі  – 1 852,993 тис. грн., що складає  0,3183 грн/куб.м., збільшення в порівнянні з витратами в діючому тарифі  становить    0,0300 грн/куб.м.;
 • централізоване водовідведення – 2 024,476 тис. грн., що складає 0,4059   грн/куб.м., для порівняння,  в діючому тарифі  – 2 014,199 тис. грн., що складає  0,3980 грн/куб.м., збільшення в порівнянні з діючим тарифом становить   0,0079 грн/куб.м.

 «Загальновиробничі витрати» в розрахунку тарифів на 2022 рік становлять:

 • централізоване водопостачання – 2992,15 тис. грн., що становить 0,5250 грн/куб.м., для порівняння, в діючому тарифі  – 2813,40 тис. грн., що складає  0,4833 грн/куб.м., збільшення в порівнянні з витратами в діючому тарифі  становить    0,0417 грн/куб.м.;
 • централізоване водовідведення – 2 146,89 тис. грн., що складає 0,4304   грн/куб.м., для порівняння,  в діючому тарифі  – 2 136,68 тис. грн., що складає  0,4222 грн/куб.м., збільшення в порівнянні з діючим тарифом становить   0,0082 грн/куб.м.

«Адміністративні витрати» в розрахунку тарифів на 2022 рік становлять:

 • централізоване водопостачання – 2590,54 тис. грн., що становить 0,4546 грн/куб.м., для порівняння, в діючому тарифі  – 2298,60 тис. грн., що складає  0,3949 грн/куб.м., збільшення в порівнянні з витратами в діючому тарифі  становить    0,0597 грн/куб.м.;
 • централізоване водовідведення – 1858,73 тис. грн., що складає 0,3726   грн/куб.м., для порівняння,  в діючому тарифі  – 1709,83 тис. грн., що складає  0,3378 грн/куб.м., збільшення в порівнянні з діючим тарифом становить   0,0348 грн/куб.м.

«Фінансові витрати»

В розрахунки  тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення  на 2022 рік включено  фінансові  витрати для  сплати  лізингових  платежів  за  обладнання, придбане за рахунок коштів Світового банку  в рамках  реалізації проєкту «Реконструкція енергоємного обладнання системи водопостачання та водовідведення в м. Кам’янці-Подільському», в наступних  розмірах:

 • централізоване водопостачання – 2433,21 тис. грн., що становить 0,4269 грн/куб.м., для порівняння, в діючому тарифі  –  0,4647 грн/куб.м., зменшення в порівнянні з діючим тарифом  становить   0,0378 грн/куб.м.;
 • централізоване водовідведення – 1745,84 тис. грн., що становить 0,3500 грн/куб.м., для порівняння,  в діючому тарифі  –  0,4003 грн/куб.м., зменшення в порівнянні з діючим тарифом –       на 0,0503 грн/куб.м.

 

«Розрахунковий прибуток»

Відповідно до пункту 2.11. постанови НКРЕКП № 302 від 10.03.2016 р. «Про затвердження Порядку формування  тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення»,  до тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення може включатися планований прибуток.

В розрахунках  тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення  заплановано прибуток для поповнення обігових коштів в розмірі 2 % від повної планованої  собівартості продукції, в наступних  розмірах:

 • централізоване водопостачання – 1469,75 тис. грн., що станови 0,2579 грн/куб.м., для порівняння,  в діючому тарифі  –  0,2333 грн/куб.м., збільшення в порівнянні з діючим тарифом  –  0,0246 грн/куб.м.;
 • централізоване водовідведення – 1054,55 тис. грн., що становить 0,2114 грн/куб.м., для порівняння,  в діючому тарифі  –  0,2009 грн/куб.м., збільшення в порівнянні з діючим тарифом –       0,0105 грн/куб.м.

 

На виконання вимог постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 р., 17 травня  2021 р. об 11:00  годині  в приміщенні КП «Міськтепловоденергія» за адресою:  м. Кам’янець-Подільський,  вул. Тімірязєва, 123 відбулися  відкриті  обговорення в режимі онлайн з розгляду питання подання заяви до НКРЕКП на встановлення  тарифів на централізоване  водопостачання та водовідведення на 2022 рік.

 

Розмір діючих тарифів на послуги з централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення  по КП “Міськтепловоденергія” станом на 01.01.2021 р.

№ п/п Вид послуг Один. виміру Вартість без ПДВ Вартість з ПДВ Номер та дата постанови Дата введення тарифу
1. Теплова енергія – опалення
населення – будинки без приладів обліку грн./м2 44,00 52,80* Постанова НКРЕКП №1802 від 11.12.2018р. 01.01.2019р.
 населення  – будинки з приладами обліку грн./Гкал 1331,44 1597,73
 управителі багатоквартирних будинків грн./Гкал 1323,63 1588,36 Постанова НКРЕКП №1789 від 11.12.2018р. 01.01.2019р.
релігійні громади грн./Гкал 1495,18 1794,22 Постанова НКРЕКП №2266 від 30.11.2020р. 01.12.2020р.
бюджет грн./Гкал 1547,30 1856,76
інші споживачі грн./Гкал 1540,95 1849,14
2. Гаряче водопостачання
населення – за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання грн./м3 79,44 95,32 Постанова НКРЕКП №1802 від 11.12.2018р. 01.01.2019р.
населння – за відсутності рушникосушильників 73,65 88,38
управителі багатоквартирних будинків 72,87 87,44 Постанова НКРЕКП №1803 від 11.12.2018р.
бюджет 79,53 95,44 Постанова НКРЕКП №2266 від 30.11.2020р. 01.12.2020р.
інші споживачі 80,88 97,06
3. Централізоване водопостачання  (приватні будинки, будинки без використання внутрішньобудинкових систем, також будинки за адресою: вул.Нігинське шосе,41/6А; вул.Матросова,4; вул.Матросова,4/1; вул.Нігинське шосе,63; вул.Польський ринок,19; пр.Грушевського ,31/1; пр.Грушевського,31/2; вул.Суворова,16Б; вул.Суворова,16В; вул.Огієнка,10а)
населення грн./м3 11,88 14,26 Постанова НКРЕКП №2499 від 16.12.2020р. 01.01.2021р.
релігійні громади
бюджет
інші споживачі
4. Централізоване водовідведення (приватні будинки, будинки без використання внутрішньобудинкових систем, також будинки за адресою: вул.Нігинське шосе,41/6А; вул.Матросова,4; вул.Матросова,4/1; вул.Нігинське шосе,63; вул.Польський ринок,19; пр.Грушевського ,31/1; пр.Грушевського,31/2; вул.Суворова,16Б; вул.Суворова,16В; вул.Огієнка,10а)
населення грн./м3 10,22 12,26 Постанова НКРЕКП №2499 від 16.12.2020р. 01.01.2021р.
релігійні громади
бюджет
інші споживачі
5. Централізоване водопостачання (з використанням внутрішньобудинкових мереж)
населення грн./м3 9,48 11,38 Постанова НКРЕКП №267 від 26.02.2019р. 01.03.2019р.
бюджет
інші споживачі
6. Централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових мереж)
населення грн./м3 7,97 9,56 Постанова НКРЕКП №267 від 26.02.2019р. 01.03.2019р.
бюджет
інші споживачі

* Нарахування за опалення здійснюється на протязі опалювального періоду

09.12.2020

Оголошення

про  проведення  відкритого обговорення  питання коригування  тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води  для всіх категорій споживачів  на 2021 рік

КП «Міськтепловоденергія»

         На виконання вимог Постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 р.,  КП „Міськтепловоденергія”  інформує  про намір  направити  заяви  до  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на  коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води  для всіх категорій споживачів на 2021 рік.

Розрахунки тарифів виконано  відповідно до Постанов  НКРЕКП   № 1174 від 25.06.2019  «Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання», № 416 від 18.02.2020 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послугу з постачання теплової енергії», № 767 від 08.04.2020 р. «Про затвердження Порядку формування тарифів на послугу з постачання гарячої води».

На виконання Постанови  Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом»,  відкриті  обговорення з розгляду питання перегляду  тарифів відбудуться  в режимі онлайн    21 грудня  2020 р. в приміщенні КП «Міськтепловоденергія» об 11:00  годині  за адресою:  м. Кам’янець-Подільський,  вул. Тімірязєва, 123. Адреса скайпа: kp-mtve

Бажаючим прийняти участь в онлайн обговореннях – надати запит на адресу скайпа: kp-mtve  із  зазначенням адреси власного скайпа,   прізвища, ім’я  та по батькові   до   18  грудня 2020 р. (включно).

Пропозиції та зауваження з приводу встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів на 2021 рік приймаються на електронну адресу:  kp-mtve@ukr.net  або письмово на адресу:  вул.  Тімірязєва, 123, м. Кам’янець-Подільський, 32300, до 19 грудня  2020 р. (включно).

До онлайн обговорень запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, фізичні, юридичні особи, їх об’єднання, мешканці міста та інші зацікавлені особи

 

Обгрунтування

щодо необхідності коригування  тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів на 2021 рік

КП «Міськтепловоденергія»

 

КП „Міськтепловоденергія” має намір подати до  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг заяву на коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів на 2021 рік.

Відповідно до постанови НКРЕКП № 2266 від 30.11.2020 р. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 вересня 2020 року № 1739» щодо коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ», з 01 грудня 2021 року тарифи на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води, які отримують її без використання індивідуальних теплових пунктів, встановлено на рівні:

Тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, без ПДВ:

 • для потреб населення – 1554,77  грн/Гкал.;
 • для потреб бюджетних установ   – 1547,30  грн/Гкал.;
 • для потреб інших споживачів – 1540,95  грн/Гкал.;
 • для потреб релігійних організацій – 1495,18 грн/Гкал.

 

Послуга з постачання теплової енергії  з ПДВ:

 • для потреб населення – 1865,72 грн./Гкал;
 • для потреб бюджетних установ – 1856,76 грн./Гкал;
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 1849,14 грн./Гкал;
 • для потреб релігійних організацій – 1794,22 грн./Гкал.

 

Послуга з постачання гарячої води споживачам  з ПДВ:

 • для потреб населення – 95,86 грн./куб.м;
 • для потреб бюджетних установ – 95,44 грн./куб.м;
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 97,06 грн./куб.м.

 

Постанова НКРЕКП № 2266 від 30.11.2020 р.  набрала чинності з 01 грудня 2020 р. для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення).

 

За розрахунками підприємства кориговані  тарифи на 2021 рік становлять:

– тариф на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, без ПДВ:

 • для потреб населення     – 1711,18  грн/Гкал.,  ріст на 10,06 %;
 • для потреб бюджетних установ   – 1701,22  грн/Гкал., ріст на 9,95 %;
 • для потреб інших споживачів   – 1698,50  грн/Гкал. ріст на 10,22 %;;
 • для потреб релігійних організацій – 1653,92 грн/Гкал., ріст на 10,62 %;

– тарифи на послугу з постачання теплової енергії з врахуванням  ПДВ:

 • для потреб населення           – 2053,42  грн/Гкал, ріст на 10,06 %;
 • для потреб бюджетних установ   – 2041,46  грн/Гкал., ріст на 9,95 %;
 • для потреб інших споживачів – 2038,20  грн/Гкал., ріст на 10,22 %;;
 • для потреб релігійних організацій – 1984,70 грн/Гкал., ріст на 10,62 %;

 

–  тарифи на послугу з постачання гарячої води з врахуванням  ПДВ:

 • для потреб населення    – 105,45  грн/куб.м., ріст на 10,0 %;
 • для потреб бюджетних установ   – 104,89  грн/куб.м., ріст на 9,9 %;;
 • для потреб інших споживачів – 106,90  грн/куб.м.,  ріст на 10,14 %.

 

На розмір розрахункових коригованих тарифів вплинули наступні чинники:

 • збільшення тарифу на розподіл природного газу на 94,57 %;
 • збільшення тарифу на виробництво теплової енергії когенераційними установками на 26,1 %;
 • збільшення тарифу на виробництво електричної енергії когенераційними установками на 96,5 %;
 • збільшення собівартості розподілу  власної електричної енергії мережами  підприємства на   16,6 %;
 • збільшення тарифу на куповану електричну енергію на 12,1 %;
 • збільшення тарифу на розподіл  електричної енергії мережами  «Хмельницькобленерго»  на   20,2 %;
 • збільшення тарифу на централізоване водопостачання на   9,63 %;
 • збільшення тарифу на централізоване водовідведення на   10,55 %;

 

 

 

07.12.2020

Оголошення

07.12.2020 відбулися відкриті обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року  № 1141»  щодо встановлення тарифів на  централізоване  водопостачання та централізоване  водовідведення на 2021 рік  КП«Міськтепловоденергія»

05.10.2020

Оголошення

про  проведення  відкритого обговорення  питання встановлення  тарифів на виробництво теплової енергії  когенераційними установками для всіх категорій споживачів  на 2021 рік комунального підприємства «Міськтепловоденергія»

 

На виконання вимог постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 р.,  КП „Міськтепловоденергія”  інформує  про намір  направити  заяви  до  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на  встановлення тарифів на виробництво теплової енергії когенераційними установками для всіх категорій споживачів на 2021 рік.

Розрахунки  виконано  відповідно до Постанови  НКРЕКП   № 991 від 01.08.2017 «Про затвердження Методики формування, розрахунку та  встановлення  тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках».

На виконання Постанови  Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом»,  відкриті  обговорення з розгляду питання встановлення   тарифів на виробництво теплової енергії когенераційними установками на 2021 рік відбудуться  в режимі онлайн    16 жовтня 2020  р. в приміщенні КП «Міськтепловоденергія» об 11:00  годині  за адресою:  м. Кам’янець-Подільський,  вул. Тімірязєва, 123. Адреса скайпа: kp-mtve

Бажаючим прийняти участь в онлайн обговореннях – надати запит на адресу скайпа: kp-mtve  із  зазначенням адреси власного скайпа,   прізвища, ім’я  та по батькові   до   14        жовтня 2020 р. (включно).

Пропозиції та зауваження щодо питань, які пропонуються до відкритого обговорення (відкритого слухання) приймаються на електронну адресу підприємства  kp-mtve@ukr.net  або письмово на адресу:   вул.   Тімірязєва, 123, м.  Кам’янець-Подільський,  32300,         до

15 жовтня 2020 р. (включно).

До онлайн обговорень запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, фізичні, юридичні особи, їх об’єднання, мешканці міста та інші зацікавлені особи.

 

Обгрунтування щодо необхідності встановлення тарифів на виробництво теплової енергії когенераційними установками на 2021 рік

КП „Міськтепловоденергія”

КП „Міськтепловоденергія” має намір подати до  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг заяву на встановлення тарифів на виробництво теплової енергії когенераційними установками на 2021 рік.

Розрахунки тарифів виконано відповідно до  Постанови  НКРЕКП   № 991 від 01.08.2017 «Про затвердження Методики формування, розрахунку та  встановлення  тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках».

Витрати на виробництво теплової енергії від когенераційних установок є складовою загального тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання.

Відповідно до фактичних даних за 2019 рік, питома вага виробництва та відпуску теплової енергії від когенераційних установок становить 12,2 % від загального відпуску теплової енергії по підприємству.

Відповідно до постанови Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 1221 від   30.06.2020 р. ,  з 01 липня 2020 р. встановлено наступні  тарифи на  виробництво теплової енергії когенераційними установками в розрізі категорій споживачів:

 • Населення – 723,13 грн. за 1 Гкал (без ПДВ);
 • Бюджетна сфера – 723,08 грн. за 1 Гкал (без ПДВ);
 • Інші суб’єкти господарювання – 723,04  грн. за 1 Гкал (без ПДВ).

Розрахунковий тариф на виробництво теплової енергії когенераційними установками на 2021 рік становить  1320,57  грн/Гкал., в т. ч. за категоріями споживачів:

 • Населення – 1320,68  грн. за 1 Гкал (без ПДВ), ріст становить 82,6 % ;
 • Бюджетна сфера – 1320,35  грн. за 1 Гкал (без ПДВ), ріст становить 82,6 % ;
 • Інші суб’єкти господарювання – 1319,77  грн. за 1 Гкал (без ПДВ), ріст становить 82,53 %.

Основною складовою витрат, яка вплинула  на розмір тарифу – є вартість газу.

При розрахунках тарифів на виробництво теплової енергії КГУ на 2021 рік, вартість природного газу від НАК «Нафтогаз України» з врахуванням вартості транспортування та розподілу природного газу врахована на рівні фактичної ціни у вересні 2020 р., – 5 363,15 грн./тис. куб.м.газу (без ПДВ). Ріст вартості газу в розрахунках тарифів в порівнянні з вартістю газу, врахованою в діючому тарифі, а саме – 2902,39 грн./тис. куб.м.газу (без ПДВ), становить 84,8 %.

Паливна складова в тарифі на виробництво теплової енергії КГУ на 2021 рік становила  825,99 грн/Гкал., що складає 64,1 %  загальної собівартості  виробництва. Умовно-постійні витрати становили 463,13 грн/Гкал., прибуток – 31,44 грн/Гкал.

    Вплив тарифу на виробництво теплової енергії когенераційними установками на тариф до кінцевого споживача: виражений характер впливу відсутній.

кгу1

кгу2

 

 

Оголошення

про  проведення  відкритого обговорення  питання встановлення  тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води  для всіх категорій споживачів  на 2020 рік

КП «Міськтепловоденергія»

На виконання вимог Постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 р.,  КП „Міськтепловоденергія”  інформує  про намір  направити  заяви  до  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на  встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води  для всіх категорій споживачів на 2020 рік.

Розрахунки тарифів виконано  відповідно до Постанов  НКРЕКП   № 1174 від 25.06.2019  «Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання», № 416 від 18.02.2020 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послугу з постачання теплової енергії», № 767 від 08.04.2020 р. «Про затвердження Порядку формування тарифів на послугу з постачання гарячої води».

На виконання Постанови  Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом»,  відкриті  обговорення з розгляду питання перегляду  тарифів відбудуться  в режимі онлайн    28 липня  2020 р. в приміщенні КП «Міськтепловоденергія» об 11:00  годині  за адресою:  м. Кам’янець-Подільський,  вул. Тімірязєва, 123. Адреса скайпа: kp-mtve

Бажаючим прийняти участь в онлайн обговореннях – надати запит на адресу скайпа: kp-mtve  із  зазначенням адреси власного скайпа,   прізвища, ім’я  та по батькові   до   24        липня 2020 р. (включно).

Пропозиції та зауваження з приводу встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії для всіх категорій споживачів на 2020 рік приймаються на електронну адресу:  kp-mtve@ukr.net  або письмово на адресу:  вул.  Тімірязєва, 123, м. Кам’янець-Подільський, 32300, до 25 липня  2020 р. (включно).

До онлайн обговорень запрошуються представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, фізичні, юридичні особи, їх об’єднання, мешканці міста та інші зацікавлені особи.

 

ОБГРУНТУВАННЯ

щодо необхідності встановлення  тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів на 2020 рік

КП «Міськтепловоденергія»

КП „Міськтепловоденергія” має намір подати до  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг заяву на встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії, послугу з постачання гарячої води для всіх категорій споживачів на 2020 рік.

Діючі на даний час тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води було встановлено постановами  НКРЕКП в наступних розмірах:

 1. Вартість 1 Гкал теплової енергії, її виробництво, транспортування та постачання:
 • Населення –  1323,63  грн/Гкал (без ПДВ),  1588,36 грн/Гкал (з ПДВ),  постанова № 1789 від 11.12.2018 р.,  яка набрала чинності з 01 січня  2019 р.;
 • Бюджетні установи – 1409,53 грн/Гкал (без ПДВ), 1691,44  грн/Гкал (з ПДВ), постанова № 1790 від 11.12.2018 р.,  яка набрала чинності з 01 січня  2019 р.;
 • Інші споживачі (крім населення) – 1394,14 грн/Гкал (без ПДВ), 1672,97  грн/Гкал (з ПДВ), постанова № 1790 від 11.12.2018 р.,  яка набрала чинності з 01 січня  2019 р.;
 • Релігійні громади – 1371,77 грн/Гкал (без ПДВ), 1646,12 грн/Гкал (з ПДВ), постанова № 1790 від 11.12.2018 р.,  яка набрала чинності з 01 січня  2019 р.
 1. Послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води
 • Населення – вартість опалення для будинків з приладами обліку теплової енергії  1597,73  грн/Гкал (з ПДВ),  постанова № 1802 від 11.12.2018 р.,  яка набрала чинності з 01 січня  2019 р.;
 • Населення –  вартість опалення для будинків  без будинкових та квартирних приладів  обліку теплової енергії  – 52,80 грн/кв.м. за місяць протягом періоду надання послуги (з ПДВ), постанова № 1802 від 11.12.2018 р.,  яка набрала чинності з 01 січня  2019 р.;
 • Населення – гаряче водопостачання за умови підключення  рушникосушильників –  95,32 грн/куб.м.   (з ПДВ), гаряче водопостачання за відсутності рушникосушильників  – 88,38 грн/куб.м. (з ПДВ) – постанова № 1802 від 11.12.2018 р.,  яка набрала чинності з 01 січня  2019 р.;
 • Бюджетні установи – гаряче водопостачання 77,08 грн/куб.м. (без ПДВ), 92,50 грн/куб.м. (з ПДВ), постанова № 1804 від 11.12.2018 р.,  яка набрала чинності з 01 січня  2019 р.;
 • Інші споживачі (крім населення) – гаряче водопостачання 76,32 грн/куб.м. (без ПДВ), 91,58 грн/куб.м. (з ПДВ), постанова № 1804 від 11.12.2018 р.,  яка набрала чинності з 01 січня  2019 р.;
 • Управителі багатоквартирних будинків – гаряче водопостачання за відсутності рушникосушильників 72,87 грн/куб.м. (без ПДВ), 87,44 грн/куб.м. (з ПДВ), постанова № 1803 від 11.12.2018 р.,  яка набрала чинності з 01 січня  2019 р.

В зв’язку з введенням в дію в повному обсязі Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 6 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», які змінюють принципи відносин, що виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг, змінюють принципи нарахування плати за спожиті комунальні послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, передбачають різні моделі договірних відносин у сфері комунальних послуг, виникає необхідність встановлення тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води,  шляхом встановлення економічно обґрунтованих тарифів, які відшкодовують всі витрати виробництва.

В розрахункових тарифах на 2020 рік обсяг реалізації теплової енергії становить 146,856 тис. Гкал. Зменшення обсягів реалізації теплової енергії в порівнянні з обсягами  в діючих тарифах становить 29,5 %.

Розрахункові тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, в розрізі  категорій споживачів  на 2020 рік становлять без ПДВ:

 • для потреб населення     – 1393,54  грн/Гкал.;
 • для потреб бюджетних установ   – 1382,97  грн/Гкал.;
 • для потреб інших споживачів   – 1379,51  грн/Гкал.;
 • для потреб релігійних організацій – 1359,15 грн/Гкал.

Розрахункові тарифи на послугу з постачання теплової енергії в розрізі  категорій споживачів  на 2020 рік становлять з врахуванням  ПДВ:

 • для потреб населення           – 1672,25  грн/Гкал.;
 • для потреб бюджетних установ   – 1659,56  грн/Гкал.;
 • для потреб інших споживачів   – 1655,41  грн/Гкал.;
 • для потреб релігійних організацій – 1630,98 грн/Гкал.

Розрахункові тарифи на послугу з постачання гарячої води в розрізі  категорій споживачів  на 2020 рік становлять з врахуванням  ПДВ:

 • для потреб населення    – 87,33  грн/куб.м.;
 • для потреб бюджетних установ   – 86,77  грн/куб.м.;
 • для потреб інших споживачів   – 88,24  грн/куб.м.

Основною складовою витрат, які впливають на розмір тарифу – є вартість газу. В разі зміни вартості природного газу – паливна складова тарифів підлягає корегуванню.

28.07.2020

Тарифи на послуги КП «Міськтепловоденергія» для населення

Розмір діючих тарифів на послуги з централізованого теплопостачання, водопостачання та водовідведення  по КП “Міськтепловоденергія”

станом на 01.03.2019 р.

 

№ п/п Вид послуг Один. виміру Вартість без ПДВ Вартість з ПДВ Номер та дата Постанови Дата введення тарифу
1. Теплова енергія – опалення
– населення – будинки без приладів обліку грн./м² 44,00 52,80* Постанова НКРЕКП № 1802 від 11.12.2018 р. 01.01.2019 р.
–         населення – будинки з приладами обліку грн./

Гкал.

1331,44 1597,73
–   управителі багатоквартирних будинків грн./

Гкал.

1323,63 1588,36 Постанова НКРЕКП №  1789 від 11.12.2018 р. 01.01.2019 р.
– релігійні громади грн./

Гкал.

1371,77 1646,12 Постанова НКРЕКП №  1790 від 11.12.2018 р. 01.01.2019 р.
– бюджет 1409,53 1691,44 Постанова НКРЕКП №  1790 від 11.12.2018 р. 01.01.2019 р.
– інші споживачі 1394,14 1672,97 Постанова НКРЕКП №  1790 від 11.12.2018 р. 01.01.2019 р.
2. Гаряче водопостачання
– населення – за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання грн./м³ 79,44 95,32 Постанова НКРЕКП № 1802 від 11.12.2018 р. 01.01.2019 р.
–  населення – за відсутності рушникосушильників 73,65 88,38
– управителі багатоквартирних будинків 72,87 87,44 Постанова НКРЕКП №  1803 від 11.12.2018 р. 01.01.2019 р.
– бюджет 77,08 92,50 Постанова НКРЕКП №  1804 від 11.12.2018 р. 01.01.2019 р.
– інші споживачі 76,32 91,58 Постанова НКРЕКП №  1804 від 11.12.2018 р. 01.01.2019 р.
3. Централізоване водопостачання
– населення грн./м³ 10,90 13,08 Постанова НКРЕКП № 283 від 04.02.2020 р. 05.02.2020 р.
– релігійні громади 10,90 13,08
– бюджет 10,90 13,08
– інші споживачі 10,90 13,08
4. Централізоване водовідведення
– населення грн./м³ 9,29 11,15 Постанова НКРЕКП № 283 від 04.02.2020 р. 05.02.2020 р.
– релігійні громади 9,29 11,15
– бюджет 9,29 11,15
– інші споживачі 9,29 11,15
5. Послуга з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем)
– населення грн./м³ 9,48 11,38
– бюджет 9,48 11,38
– інші споживачі 9,48 11,38
6. Послуга з централізованого  водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)
– населення грн./м³ 7,97 9,56
– бюджет 7,97 9,56
– інші споживачі 7,97 9,56

Нові тарифи також розповсюджуються на будинки за такими адресами:

 • Нігинське шосе 63;
 • Польський ринок 19;
 • Пр. Грушевського 31/1;
 • Пр. Грушевського 31/2;
 • Суворова 16б;
 • Суворова 16в;
 • Огієнка 10а.

* Нарахування за опалення здійснюється на протязі опалювального періоду

День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора:04.02.2020

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

04.02.2020                    №  283

Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141

Відповідно до пункту 2 частини першої статті 6 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», пункту 13 частини першої статті 17 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 10 березня 2016 року № 302, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 квітня 2016 року за № 593/28723, Процедури встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 24 березня 2016 року № 364, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 27 квітня 2016 року за № 643/28773, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 1. Унести до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня2016 року № 1141 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 20 липня 2016 року за № 995/29125, такі зміни:

1) у пункті 1:

підпункт 1 викласти в такій редакції:

«1) ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНФОКС» (ФІЛІЯ «ІНФОКСВОДОКАНАЛ») зі структурою, наведеною в додатку 1 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 4,41 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 12,06 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 3,79 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 10,21 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункти 4 та 5 викласти в такій редакції:

«4) ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ «КИЇВВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 4 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 4,16 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 11,20 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 2,51 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 7,96 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

5) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ІРПІНЬВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 5 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 8,53 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 14,76 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 7 викласти в такій редакції:

«7) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВОДОКАНАЛ» МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ зі структурою, наведеною в додатку 7 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 6,58 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 12,94 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 9,89 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 16,28 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 10 викласти в такій редакції:

«10) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ТЕРНОПІЛЬВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 10 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 10,74 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 12,04 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункти 12 – 14 викласти в такій редакції:

«12) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ОБЛВОДОКАНАЛ» ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ зі структурою, наведеною в додатку 12 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 9,21 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 17,99  грн  за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення – 27,75 грн  за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

13) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД» зі структурою, наведеною в додатку 13 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 4,05 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 6,23 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення – 7,92 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

14) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДНІПРОВОДОКАНАЛ» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ зі структурою, наведеною в додатку 14 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 4,33 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 10,65 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 3,48 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 7,20 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункти 16 – 19 викласти в такій редакції:

«16) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БЕРДЯНСЬКВОДОКАНАЛ» БЕРДЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ зі структурою, наведеною в додатку 16 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 23,84 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 16,20 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

17) КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ КАМ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «МІСЬКВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 17 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 10,18 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 7,61 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

18) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НОВОМОСКОВСЬК ВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 18 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 7,77 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 15,29 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення – 16,78 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

19) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ зі структурою, наведеною в додатку 19 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 21,50 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 15,99 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»

підпункти 25 – 27 викласти в такій редакції:

«25) ДЕРЖАВНОМУ МІЖРАЙОННОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДНІПРО-ЗАХІДНИЙ ДОНБАС» зі структурою, наведеною в додатку 25 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 10,65 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 20,92 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

26) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 26 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 5,03 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 11,10 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 3,13 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 9,92 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

27) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ зі структурою, наведеною в додатку 27 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 24,21 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 9,50 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 29 викласти в такій редакції:

«29) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЧЕРНІГІВВОДОКАНАЛ» ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ зі структурою, наведеною в додатку 29 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 9,51 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 10,33 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 32 викласти в такій редакції:

«32) ОБЛАСНОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДНІПРО-КІРОВОГРАД» зі структурою, наведеною в додатку 32 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 6,88 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 17,71 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення – 13,64 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункти 34 та 35 викласти в такій редакції:

«34) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ» ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ зі структурою, наведеною в додатку 34 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 9,77 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 11,40 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

35) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «БАХМУТ-ВОДА» зі структурою, наведеною в додатку 35 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання – 18,06 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 8,44 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 14,07 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 38 викласти в такій редакції:

«38) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА УЖГОРОДА» зі структурою, наведеною в додатку 38 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 18,99 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 9,31 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункти 40 та 41 викласти в такій редакції:

«40) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «НІКОПОЛЬСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ зі структурою, наведеною в додатку 40 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 3,76 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 9,16 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 4,52 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 11,80 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

41) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ зі структурою, наведеною в додатку 41 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 5,02 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 10,52 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 4,82 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 8,42 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 44 викласти в такій редакції:

«44) МІСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ХМЕЛЬНИЦЬКВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 44 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 9,48 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 8,60 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункти 47 та 48 викласти в такій редакції:

«47) МІСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА МІСТА ХЕРСОНА» зі структурою, наведеною в додатку 47 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 10,19 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 10,49 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

48) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВІННИЦЯОБЛВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 48 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 12,07 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 6,21 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 50 викласти в такій редакції:

«50) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 50 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 7,43 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 9,71 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункти 54 – 56 викласти в такій редакції:

«54) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 54 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання – 11,16 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 4,59 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 11,17 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

55) РІВНЕНСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ВИРОБНИЧОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «РІВНЕОБЛВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 55 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання – 10,73 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 4,55 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 9,96 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

56) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЧЕРНІВЦІВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 56 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 3,82 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 10,58 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення – 5,99 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 67 викласти в такій редакції:

«67) ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЕНЕРГОРЕСУРСИ» зі структурою, наведеною в додатку 67 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 7,36 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 14,63 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення – 1,93 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 70 викласти в такій редакції:

«70) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ХАРКІВВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 70 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 5,32 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 12,69 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 2,35 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 7,68 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 73 викласти в такій редакції:

«73) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КРЕМЕНЧУКВОДОКАНАЛ» КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ зі структурою, наведеною в додатку 73 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 9,73 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 10,13 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 76 викласти в такій редакції:

«76) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ВОДОКАНАЛ» (М. ЗАПОРІЖЖЯ КОД ЄДРПОУ 03327121) зі структурою, наведеною в додатку 76 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 4,74 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 12,05 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 2,66 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 5,26 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 84 викласти в такій редакції:

«84) МІСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МИКОЛАЇВВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 84 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 11,58 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 9,91 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 90 викласти в такій редакції:

«90) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКВОДОКАНАЛ» СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ зі структурою, наведеною в додатку 90 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 9,98 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 10,22 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункти 92 та 93 викласти в такій редакції:

«92) КОМУНАЛЬНОМУ ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КРАМАТОРСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 92 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 14,97 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 7,96 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

93) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» (М. КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ) зі структурою, наведеною в додатку 93 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 10,90 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 9,29 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 96 викласти в такій редакції:

«96) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ІВАНО-ФРАНКІВСЬКВОДОЕКОТЕХПРОМ» зі структурою, наведеною в додатку 96 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 8,83 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 9,95 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 98 викласти в такій редакції:

«98) ЛЬВІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ЛЬВІВВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 98 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 4,99 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 11,68 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 1,60 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 5,69 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункти 103 та 104 викласти в такій редакції:

«103) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДРОГОБИЧВОДОКАНАЛ» ДРОГОБИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ зі структурою, наведеною в додатку 103 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 7,47 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 16,50 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 2,33 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 8,19 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

104) ПУБЛІЧНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «АЗОТ» (М. ЧЕРКАСИ) зі структурою, наведеною в додатку 104 до цієї постанови:

на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 2,22 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 2,88 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

підпункт 106 викласти в такій редакції:

«106) КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ «СЛОВМІСЬКВОДОКАНАЛ» зі структурою, наведеною в додатку 106 до цієї постанови:

на централізоване водопостачання – 15,60 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

на централізоване водовідведення – 10,70 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);»;

доповнити новим підпунктом такого змісту:

«107) АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ» зі структурою, наведеною в додатку 107 до цієї постанови:

а) на централізоване водопостачання:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 13,06 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 21,37 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

б) на централізоване водовідведення:

споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 9,20 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість);

споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, – 12,91 грн за 1 куб. м (без податку на додану вартість).»;

2) додатки 1, 4, 5, 7, 10, 12 – 14, 16 – 19, 25 – 27, 29, 32, 34, 35, 38, 40, 41, 44, 47, 48, 50, 54 – 56, 67, 70, 73, 76, 84, 90, 92, 93, 96, 98, 103, 104, 106 до постанови викласти в новій редакції, що додаються;

3) доповнити постанову новим додатком 107, що додається.

 1. Ця постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її оприлюднення на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Голова НКРЕКП                                              В.Тарасюк

Розміри тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання,

послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води  за 2017-2018 р.

КП «Міськтепловоденергія

№ п/п Категорія споживачів Один. виміру Тариф без ПДВ Тариф з ПДВ Установчий документ Період дії тарифу
Теплова енергія
НАСЕЛЕННЯ

 

 

 

 

грн./м² 35,91 43,09 Постанова НКРЕКП № 1101 від 09.06.2016 р. 01.07.2016 р. по 30.12.2017 р.
грн./

Гкал.

1086,63 1303,96
грн./м² 36,71 44,05 Постанова НКРЕКП № 1536 від 28.12.2017 р. 31.12.2017 р. по 05.10.2018 р.
грн./

Гкал.

1110,74 1332,89
грн./м² 36,87 44,24 Постанова НКРЕКП № 240 від 27.02.2018 р. 06.10.2018 р. по 10.10.2018 р.
грн./

Гкал.

1115,65 1338,78
грн./м² 37,20 44,64 Постанова НКРЕКП № 405 від 14.06.2018 р.

 

 

11.10.2018 р. по 31.12.2018
грн./

Гкал.

1125,76 1350,91
Управителі багатоквартирних будинків грн./

Гкал.

1075,73 1290,88 Постанова НКРЕКП № 968 від 09.06.2016 р. 01.07.2016 р. по 30.12.2017 р.
грн./

Гкал.

1102,96 1323,55 Постанова НКРЕКП № 1519 від 28.12.2017 р. 31.12.2017 р. по 26.10.2018 р.
грн./

Гкал.

1107,87 1329,44 Постанова НКРЕКП № 238 від 27.02.2018 р. 27.10.2018 р. по 31.10.2018 р.
грн./

Гкал.

1117,98 1341,58 Постанова НКРЕКП № 403 від 14.06.2018 р.

 

 

01.11.2018 р. по 31.12.2018
РЕЛІГІЙНІ   ГРОМАДИ

 

 

 

 

 

грн./

Гкал.

 

 

 

 

736,76 884,11 Постанова НКРЕКП № 2126 від 02.12.2016 р. 02.12.2016 р. по 04.01.2018 р.
761,64 913,97 Постанова НКРЕКП № 1529 від 28.12.2017 р. 05.01.2018 р. по 15.08.2018 р.
771,52 925,82 Постанова НКРЕКП № 404 від 14.06.2018 р. 16.08.2018 р. по 31.12.2018 р.
 

 

БЮДЖЕТНІ ОРГАНІЗАЦІЇ

 

 

 

грн./

Гкал.

 

1374,10 1648,92 Постанова НКРЕКП № 2126 від 02.12.2016 р. 02.12.2016 р. по 12.01.2017 р.
1143,00 1371,60 Постанова НКРЕКП № 2439 від 29.12.2016 р. 13.01.2017 р. по 04.01.2018 р.
1268,64 1522,37 Постанова НКРЕКП № 1529 від 28.12.2017 р. 05.01.2018 р. по 15.08.2018 р.
1640,69 1968,83 Постанова НКРЕКП № 404 від 14.06.2018 р. 16.08.2018 р. по 31.12.2018 р.
ІНШІ СПОЖИВАЧІ (крім населення) грн./

Гкал.

 

1374,10 1648,92 Постанова НКРЕКП № 2126 від 02.12.2016 р. 02.12.2016 р. 23.02.2017 р.
1505,17 1806,20 Постанова НКРЕКП № 151 від 01.02.2017 р. 24.02.2017 р. по 04.01.2018 р.
1542,78 1851,34 Постанова НКРЕКП № 1529 від 28.12.2017 р. 05.01.2018 р. по 15.08.2018 р.
1634,16 1960,99 Постанова НКРЕКП № 404 від 14.06.2018 р. 16.08.2018 р. по 31.12.2018 р.
Гаряче водопостачання

 

 

 

– населення з рушникосушильниками грн./м³ 64,78 77,74 Постанова НКРЕКП № 1101 від 09.06.2016 р. 01.07.2016 р. по 30.12.2017 р.
– населення без рушникосушильників грн./м³ 60,01 72,01
– населення з рушникосушильниками грн./м³ 67,62 81,14 Постанова НКРЕКП № 1536 від 28.12.2017 р. 31.12.2017 р. по 05.10.2018 р.
– населення без рушникосушильників грн./м³ 62,79 75,35
– населення з рушникосушильниками грн./м³ 67,88 81,45 Постанова НКРЕКП № 240 від 27.02.2018 р. 06.10.2018 р. по 10.10.2018 р.
– населення без рушникосушильників грн./м³ 63,03 75,64
– населення з рушникосушильниками грн./м³ 68,42 82,10 Постанова НКРЕКП № 405 від 14.06.2018 р. 11.10.2018 р. по 31.12.2018 р.
– населення без рушникосушильників грн./м³ 63,53 76,24
УПРАВИТЕЛІ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ
– населення з рушникосушильниками грн./м³ 63,19 75,83 Постанова НКРЕКП № 1102 від 09.06.2016 р. 01.07.2016 р. по 30.12.2017 р.
– населення без рушникосушильників грн./м³ 58,40 70,08
Постанова НКРЕКП № 1540 від 28.12.2017 р. 31.12.2017 р. по 26.10.2018 р.
– населення без рушникосушильників грн./м³ 62,06 74,47
Постанова НКРЕКП № 241 від 27.02.2018 р. 27.10.2018 р. по 31.10.2018 р.
– населення без рушникосушильників грн./м³ 62,30 74,76
Постанова НКРЕКП № 406 від 14.06.2018 р. 01.11.2018 р. по 31.12.2018 р.
– населення без рушникосушильників грн./м³ 62,79 75,35
РЕЛІГІЙНІ ГРОМАДИ грн./м³ 41,80 50,16 Постанова НКРЕКП № 2127 від 02.12.2016 р. 02.12.2016 р. по 04.01.2018 р.
45,33 54,40 Постанова НКРЕКП № 1537 від 28.12.2017 р. 05.01.2018 р. по 15.08.2018 р.
В подальшому, даній категорії споживачів тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води не встановлювався  в зв’язку з тим, що послуга не надається
БЮДЖЕТНІ ОРГАНІЗАЦІЇ грн./м³ 73,02 87,62 Постанова НКРЕКП № 2127 від 02.12.2016 р. 02.12.2016 р. по 12.01.2017 р.
61,70 74,04 Постанова НКРЕКП № 2440 від 29.12.2016 р. 13.01.2017 р. по 04.01.2018 р.
70,17 84,20 Постанова НКРЕКП № 1537 від 28.12.2017 р. 05.01.2018 р. по 15.08.2018 р.
88,40 106,08 Постанова НКРЕКП № 407 від 14.06.2018 р. 16.08.2018 р. по 31.12.2018 р.

 

 

ІНШІ СПОЖИВАЧІ

(крім населення)

73,02 87,62 Постанова НКРЕКП № 2127 від 02.12.2016 р. 02.12.2016 р. по 23.02.2017 р.
79,44 95,33 Постанова НКРЕКП № 152 від 01.02.2017 р. 24.02.2017 р. по 04.01.2018 р.
83,61 100,33 Постанова НКРЕКП № 1537 від 28.12.2017 р. 05.01.2018 р. по 15.08.2018 р.
88,08 105,70 Постанова НКРЕКП № 407 від 14.06.2018 р. 16.08.2018 р. по 31.12.2018 р.

 

 

 

 

 

Структура тарифів

Структура тарифів (продовження)

ТЕЦ

КГУ

Додаток 2 до договору про постачання

електричної енергії споживачу

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ № 1

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «Міськтепловоденергія»

 1. Хмельницька обл . м. Кам’янець-Подільський, вуяТімірязєва,123 , телефон/факс: (03849) 3-52-80, e-mail: kp-mtve@ukr.net

(далі-Постачальник), яке діє на підставі статуту та ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу (постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – Регулятор) N 980 від 11.09.2018), встановлює наступні умови даної комерційної пропозиції.

Дана комерційна пропозиція розроблена у відповідності до норм Закону України “Про ринок електричної енергії”, Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Регулятора від 14.03.2018 № 312 (далі – ПРРЕЕ), Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України.

Предмет комерційної пропозиції: Постачання електричної енергії непобутовому споживачу як товарної продукції.

Територія, на яку розповсюджується діяльність КП «Міськтепловоденергія»» з постачання електричної енергії споживачу: Україна.

Територія, на яку розповсюджуються умови даної комерційної пропозиції: Хмельницька область.

Термін постачання (строк дії договору та умови пролонгації): До 31.12.2019 р. Постачання вважається продовженим на кожний наступний календарний рік, якщо за 30 днів до закінчення вказаного терміну постачання жодною із Сторін не буде письмово заявлено про припинення постачання, або про перегляд умов комерційної пропозиції.

Умова Пропозиція
Критерії, яким має відповідати особа, що обирає дану комерційну пропозицію –  споживач є власником (користувачем) об’єкта;

–    попереднє погодження з постачальником об’ємів закупівлі та графіків навантажень споживача;

–     наявні у споживача засоби обліку електричної енергії забезпечують можливість фіксації загального обсягу споживання електричної енергії за розрахунковий період;

–   споживач приєднався до умов договору споживача про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії;

–   відсутність заборгованості за спожиту електричну енергію перед іншим постачальником або наявність договору реструктуризації такої заборгованості, умови якого виконуються належним чином.

Ціна (тариф) електричної енергії Складова тарифу Умова зміни
Ціна електричної енергії визначається щомісячно за нерегульованим цінами (тарифами) на електроенергію, які не включають витрати на розподіл електричної енергії.
Тариф на послуги з розподілу електричної енергії АТ «Хмельницькобленерго» та ТОВ «Хмельницькенергозбут» Згідно затвердженої Регулятором величини
Тариф на послуги Постачальника, що Збільшується у разі

 

становить 0,03 грн./кВт год. без ПДВ відповідної зміни індексу інфляції
При розрахунку величини попередньої оплати використовується визначена Постачальником орієнтовна ціна, розрахована на перших два розрахункових періоди, виходячи з Прогнозованої оптової ринкової ціни, а на подальші періоди ціна, що фактично склалася за результатами періоду, що передує періоду, в якому формується відповідний рахунок.

При розрахунку плати за спожиту електричну енергію в обсягах, що менше або дорівнюють договірній величині, встановленій згідно умов Договору, застосовується ціна, розрахована з урахуванням наведених вище складових.

Вартість електричної енергії, спожитої понад договірну величину споживання електричної

енергії, визначається з урахуванням коефіцієнту збільшення = 1,5.

Можливість застосування тарифних коефіцієнтів Тарифні коефіцієнти для зон доби не застосовуються.
Порядок оплати Попередня оплата:100% вартості договірного обсягу споживання електричної енергії на розрахунковий період – повинна бути оплачена до дати початку розрахункового періоду; Остаточний розрахунок: проводиться за фактично відпущену електричну енергію.

Обсяги попередньої оплати визначаються шляхом множення відповідного договірного обсягу споживання електричної енергії на ціну, визначену згідно умов даної комерційної пропозиції,та підлягають оплаті незалежно від отримання рахунку Постачальника.

Розмір пені та/або штрафу Подвійна облікова ставка Національного банку України (НБУ). Споживач зобов’язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції та трьох процентів річних за весь час прострочення.
Порядок звіряння фактичного обсягу спожитої електроенергії За ініціативою однієї зі Сторін у порядку встановленому ПРРЕЕ.
Термін надання рахунку за спожиту електричну енергію та строк його оплати Рахунок на попередню оплату надається Постачальником Споживачу до дати початку відповідного розрахункового періоду.

Рахунок за фактично спожиту електричну енергію (остаточний розрахунок) надається Постачальником Споживачу не пізніше п’ятого робочого дня з дати завершення розрахункового періоду.

Надані Постачальником рахунки підлягають оплаті Споживачем протягом п’яти робочих днів з дати отримання.

Розмір штрафу за

Дострокове розірвання Договору у випадках, не передбачених умовами Договору

У разі відсутності у Споживача заборгованості перед Постачальником на дату надання звернення про зміну електропостачальника або на дату переходу Споживача до іншого електропостачальника, штрафні санкції за дострокове розірвання Договору за ініціативою Споживача відсутні.

У разі наявності у Споживача заборгованості перед Постачальником на дату надання звернення про зміну електропостачальника або на дату переходу Споживача до іншого електропостачальника, Споживач зобов’язаний сплатити Постачальнику штрафні санкції у розмірі вартості договірних обсягів споживання електричної енергії на один розрахунковий період, з якого Споживач змінює постачальника, визначеної з урахуванням діючих на даний період тарифів Постачальника.

Компенсація за недотримання комерційної якості надання За недотримання Постачальником комерційної якості надання послуг, Споживачу надається компенсація в обсягах та у порядку, затверджених Регулятором. Постанова Регулятора щодо надання компенсації Споживачу за недотримання електропостачальником комерційної якості надання послуг розміщується, в т.ч., на сайті: https://mtve.kp.km.ua

 

послуг
Урахування пільг, субсидій Комерційна пропозиція розроблена Для постачання електричної енергії непобутовому споживачу, тому не враховує пільги та субсиДії.
Можливість постачання захищеним споживачам Комерційна пропозиція не передбачає можливості постачання електричної енергії захищеним споживачам.
Інші умови Немає.

 

Після прийняття Споживачем комерційної пропозиції Постачальника внесення змін до неї можливе лише за згодою сторін за умови укладення між сторонами письмового договору.

(Назва Споживача)

20__ р.

«___»

Відповідно до постанови  НКРЕКП № 1739 від 16.09.2020 р. «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ», встановлено КП «Міськтепловоденергія»   тарифи на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії та послугу з постачання гарячої води на рівні:

 

Послуга з постачання теплової енергії:

 • для потреб населення – 1599,08 грн./Гкал (з ПДВ);
 • для потреб бюджетних установ – 1595,86 грн./Гкал (з ПДВ);
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 1581,96 грн./Гкал (з ПДВ);
 • для потреб релігійних організацій – 1522,01 грн./Гкал (з ПДВ).

 

 

Послуга з постачання гарячої води споживачам, які отримують її без використання індивідуальних теплових пунктів:

 • для потреб населення – 84,04 грн./куб.м (з ПДВ);
 • для потреб бюджетних установ – 83,87 грн./куб.м (з ПДВ);
 • для потреб інших споживачів (крім населення) – 84,92 грн./куб.м (з ПДВ).

 

Постанова НКРЕКП № 1739 від 16.09.2020 р.  набула чинності з 17.09.2020 р. і в повному обсязі наразі стосується  лише юридичних осіб і бюджетних установ. Для населення дані тарифи будуть застосовуватись лише після заключення договорів про надання комунальних послуг,  укладеними за правилами, визначеними Закон України від 09.11.2017 р. №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги».