• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92, 067-381-01-64
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

Цілі діяльності підприємства

КП «Міськтепловоденергія» цілодобово забезпечує мешканців Кам’янця-Подільського послугами водопостачання, водовідведення та теплопостачання. Колектив підприємства налічує близько тисячі працівників, які щодня дбають про якість тепла і води в помешканнях кам’янчан.

Питною водою місто забезпечують 27 артезіанських свердловин Белановецького, Смотрицького, Мукшанського підземних водозаборів, та поверхневе – річка Дністер. Загальна довжина мереж водопостачання сягає майже 300 км. Питна вода проходить ретельне очищення, а її якість цілодобово контролюється працівниками лабораторії підприємства. Бактеріологічним відділом контролю підготовки якості питної води щомісячно здійснюється контроль готових розчинів на вміст активного хлору. По якості вода, що подається комунальним підприємством «Міськтепловоденергія» відповідає всім гігієнічним вимогам до якості води централізованого господарського питного водопостачання ДСН 383- 96 «Вода питна».

Водовідведення з об’єктів промисловості та помешкань кам’янчан забезпечується дванадцятьма каналізаційними насосними станціями, які перекачують воду на очисні споруди по мережах довжиною 150 км. У подальшому каналізаційні води проходять поетапне знезараження й очищення.

Теплом і гарячою водою місто забезпечують потужні джерела теплової енергії – ТЕC, 21 котельня, 29 центральних теплових пункти та квартальних блоки, 32 індивідуальних теплових пункти (ІТП), 3 теплових пункти (ТП) бюджетних установ, 6 насосних станцій теплових мереж.

Починаючи з 2014 року, комунальне підприємство дбає про альтернативу газу, запроваджуючи його заміщення твердими видами палива. Наразі в Кам’янці-Подільському працює шість котельнь на пелетах із соломи, дерева та щепи деревини загальною потужністю 11,47 МВт. На альтернативне паливо були переведені також діючі котельні на вул. Тімірязєва, 123 та М. Гордійчука, 2.

За період 2011-2016 років КП «Міськтепловоденергія» вдалось реалізувати ряд вагомих заходів та провести значну роботу в напрямку втілення проектів із реконструкції та модернізації обладнання. Реконструкція системи водопостачання та водовідведення дозволила значно зменшити енергоспоживання водопровідно-каналізаційного господарства Кам’янця-Подільського, а єдина в Хмельницькій області автоматизована диспетчерська служба, що дозволяє в онлайн режимі відслідковувати роботу водонасосних і каналізаційних станцій, артезіанських свердловин, котельнь.

Встановлення когенераційних установок підвищило енергетичну незалежність підприємства, якому вдалося створити у місті «Єдине енергетичне кільце» – систему власних кабельних мереж для живлення об’єктів підприємства електроенергією власного виробництва. А проблему відсутності ліній рециркуляції та встановлення теплових лічильників на підприємстві вирішили завдяки встановленню у багатоквартирних будинках індивідуальних теплових пунктів (ІТП).