• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

Звернення до споживачів КП “Міськтепловоденергія”

Щоб мати у квартирі тепло і воду – потрібно за неї платити. Питання забезпечення мешканців міста теплом взимку і водою увесь рік є і завжди залишатиметься актуальним. Поряд з тим, актуальною залишатиметься і проблема неналежної оплати послуг з тепло- водопостачання та водовідведення. Стабільна робота стратегічного для життєдіяльності міста  КП “Міськтепловоденергія” знаходиться у прямій залежності від рівня оплати споживачами отриманих послуг з водопостачання та водовідведення.
Станом на 01.05.2019р. утворилась критично велика дебіторська заборгованість населення за спожиті послуги. Незважаючи на неодноразові звернення до споживачів з приводу необхідності своєчасної оплати комунальних послуг, заборгованість населення перед підприємством на сьогодні становить 47183407грн., в тому числі більше одного місяця – майже 29 млн. грн.
Слід зазначити, що більшість споживачів добросовісно виконують свої обов’язки та вчасно сплачують за отримані комунальні послуги. Але є також споживачі, які чомусь вирішили, що оплата комунальних послуг може здійснюватись виключно за їх бажанням або не здійснюватись взагалі. Зазвичай це одні й ті самі люди – постійні боржники, адреси яких регулярно роздруковуються та вивішуються на дошках оголошень відповідних будинків. При наявності значної заборгованості КП”Міськтепловоденергія” змушене звертатися до суду та стягувати борги у судовому порядку. В цьому випадку на споживача додатково покладається обов’язок по сплаті судового збору, виконавчого збору та витрат виконавчого провадження, що суттєво збільшує загальну суму стягнення. Юристи підприємства за 2018 рік подали до суду позовів на сягнення з боржників 1,5 млн.грн., в результаті чого виконавче провадження було відкрито на суму 768,2 тис. грн.
Несплата споживачами вартості отриманих житлово-комунальних послуг перешкоджає КП”Міськтепловоденергія” якісно та в повному обсязі виконувати свої обов’язки з надання послуг з тепло-водопостачання та водовідведення.
Підприємству необхідно вчасно розраховуватись за паливо для котелень, реагенти для водопідготовки, сплачувати за електроенергію, постійно необхідно проводити планово-попереджувальні ремонти, ліквідовувати аварійні ситуації, виконувати інвестиційну програму.
Є велика кількість будинків у місті, мешканці яких заборгували значну суму коштів за надані послуги. В разі непроведення розрахунків найближчим часом безперебійне надання послуг у будинках може опинитись під загрозою.
Тому звертаємось до усіх мешканців міста з проханням вчасно проводити оплату за отримані послуги та терміново погасити наявну заборгованість, в кого вона є .
Прес служба КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ»