• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

ЗУПИНИМО COVID-19 РАЗОМ

Сьогодні коронавірус суттєво змінив життя кожної людини і всього суспільства. Громадянам було наказано залишатися вдома для уникнення массового зараження. Однак КП«Міськтепловоденергія» належить до підприємств, працівники якого забезпечують першочергові потреби населення: вони щодня у режимі 24/7 обслуговують технологічні процеси теплопостачання, очищення питної води та каналізування стоків нашого міста. Вони не можуть піти на карантин, тому що місту зараз, як ніколи, задля епідемічної безпеки населення потрібні тепло, чиста питна вода і своєчасне відведення стоків.
Під час пандемії, адміністрація КП«Міськтепловоденергія» та генеральний директор Валерій Гордійчук не стоять осторонь інших нагальних проблем міста та його мешканців. Підприємство всилу своєї технології вже 12 років виробляє та застосовує гіпохлорит натрію, який є дизенфікуючим розчином. Станом на сьогодні КПМТВЕ безкоштовно надало закладам медицини (дитячій лікарні, міській та районній лікарні, перинальному центру, закладам сімейної медицини) та військовому Центру розмінування близько 5 тонн дезинфікуючого розчину гіпохлориту натрію. Свого часу, коли підприємство 12 років тому переходило на цей спосіб дезинфекції питної води, було багато скептиків, бо зазвичай людей лякає все нове (хоч і науково доведене) і зустрічається «в штики». Однак життя довело далекоглядність керівництва КПМТВЕ в плані застосування гіпохлориту, його перваги для здоров’я людей і тепер майже всі водоканали України переходять на використання цього реагенту. Довідково: Гіпохлорит натрію має антисептичні та дезінфікуючі властивості. Використовується як побутовий та промисловий дезінфектант, засіб очищення і знезараження води, окисник для деяких процесів, бактерицидний і стерилізуючий засіб застосовується в медицині, харчовій промисловості.
З початком пандемії КП«МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» терміново налагодило виробництво додаткових обсягів гіпохлориту натрію, розчин якого використовують також комунальні служби міста для знезараження об’єктів соціального призначення.
Гіпохлорит натрію ми виробляємо у спеціально збудованому для цього цеху безпосередньо на Дністровському водоводі для знезараження питної води.
Станом на сьогодні довелося вдвічі збільшити його виробництво.
Незаплановані витрати сировини на виготовлення цього дезінфікатору не підлягають обговоренню – це життєво необхідно для міста, бо люди повинні бути максимально захищені від коронавірусу під час епідемії. Однак перед нами постала потреба швидко поповнювати запаси сировини для виготовлення гіпохлориту натрію, щоб не мати перебоїв з очисткою води у місті надалі.
На час карантину ми призупинили прийом коштів за послуги в локальних пунктах абонентського обслуговування споживачів, запровадивши дистанційне обслуговування через телефонні дзвінки, електронні листи, особисті кабінети, мобільні додатки, месенджери, а оплату — лише в касі по вул.Тімірязєва,123 та через онлайн-платежі.
Ми постійно розширюємо список питань, які можна вирішити дистанційно. Сподіваємось, більшість наших споживачів з розумінням поставилися до обмежувальних заходів. Разом з тим, мусимо зазначити, що карантин вже зараз негативно позначається на рівні оплат за спожиті послуги. Попри те, що за несвоєчасну оплату комунальних послуг впродовж карантину не стягуватиметься пеня та не скасовуватиметься субсидія, кожен має бути свідомий того, що затримуючи оплату, він ставить комунальну сферу міста під загрозу. Від Ваших платежів напряму залежить робота нашого підприємства, а отже і безперебійне теплопостачання, водопостачання та водовідведення у Ваших домівках!
Бажаємо всім здоров’я!