• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92, 067-381-01-64
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

Знайомтесь: Виробничо-ремонтна дільниця КПМТВЕ!

Коли потрапляєш в майстерні Виробничо-ремонтної дільниці КП «Міськтепловоденергія» і знайомишся з його працівниками, то одразу розумієш, що людину такого типу описала Ліна Костенко словами: «Живе на землі. Сама не літає. А крила має. А крила має!» В ремдільниці МТВЕ працюють люди, окрилені роботою, цікавими ідеями, які вони втілюють у металі.
Обстановка довкола виключно чоловіча – вогні, залізо, шум станків та різаків, стукіт молотків. Така робота до снаги Олександру Дольному, який вже шість років працює у команді МТВЕ газоелектрозварником. Молодь приходить працювати у дружний колектив ремонтників, де безцінний досвід їм передають талановиті майстри, гордість підприємства: Бачинський Броніслав Сільвестрович, 1943 року нар., Горбань Віктор Іванович, 1941року народження. Історія нашого підприємства і міста сьогодні продовжується в їх іменах,- понад п’ять десятиліть вони творять її своєю плідною працею. Для них – це мистецтво виготовити металовироби будь-якої складності, які до того ж працюватимуть під тиском.
Дружний і високопрофесійний колектив згуртувався навколо начальника дільниці Михайла Григоровича Посітка.
Золоті руки має токар Валерій Ганін. Навіть за межами міста шириться слава про слюсарів-ремонтників Анатолія Прокопова та Леоніда Ізовіта,- ці двоє здатні вдихнути життя навіть ретро-застарілі але міцні механізми. Компресорні установки, асфальторізи їх зусиллями справно служать підприємству на прокладанні і ремонті мереж та інших роботах в місті: не так давно їх задіювали при відкачуванні води з нафтопродуктами з Лебединого озера та інш.
Масштаби і складність робіт, що виконує ремдільниця вражають: це складні ремонти гідравлічних вузлів та агрегатів до теловодомереж. Цього року після закінчення опалювального сезону її працівники здійснили капремонт котлів для 17-го садочка, 56-ї котельні, ремонтували засувки, насоси подачі води для ВНС, виточували перехідники для з’єднання труб різних діаметрів.
Не всі запчастини можна купити. Часто для потреб власного виробництва виникає потреба виготовляти нестандартне обладнання. Цьогоріч наші «кулібіни» спроектували і виготовили 12 ковзних опор, щоб можна було проштовхнути труби через мережу під «п’ятачком» біля ринку, не перекопуючи його.
В минулому році довелося удосконалювати заводський транспортер на котельні по вул. Миколи Гордійчука, підлаштувавши його для подачі щепи.
Талановиті майстри КПМТВЕ працюють за покликом серця, їх умілі руки зводять і ремонтують тепловодомережі для мешканців нашого міста.