• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92, 067-381-01-64
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

ЗАПРОВАДЖУЄМО АВАНСОВИЙ ПЛАТІЖ НА ОПАЛЕННЯ

Від 20 травня в Україні припинив діяти механізм покладання спеціальних обов’язків (ПСО) на постачання природного газу для підприємств галузі теплокомуненерго, який враховував соціальний аспект роботи теплопостачальників у наданні послуг населенню. Відтак, НАК «Нафтогаз» змінив умови та ціну закупівлі газу, скасувавши механізм післяплати. Це створило кризову фінансову ситуацію, враховуючи, що споживачі послуг теплопостачання розраховуються на умовах післяплати, тобто через 20 днів і більше після отримання послуг.
Наразі передплата за газ є необхідною умовою для його одержання. Для запуску опалювального сезону підприємству необхідно буде зробити авансовий платіж за ГК «Нафтогаз трейдинг» в сумі 26,6 млн.грн. Тому, з метою подолання касового розриву в платежах, акумулювання коштів для здійснення передоплати газопостачальнику, для успішного і своєчасного початку опалювального сезону, КП «Міськтепловоденергія» (як і інші підприємства енергетичної галузі) з серпня 2021 року вводить авансовий платіж на послуги теплопостачання.
Просимо мешканців поставитися до авансового платежу відповідально і з розумінням, оскільки від його сплати буде залежати, коли розпочнеться опалювальний сезон у місті і чи будуть перебої з теплом взимку,- адже у нашого підприємства немає інших коштів фінансування, крім оплати за послуги від споживачів.
КП «Міськтепловоденергія» запроваджує механізм авансового платежу, щоб зменшити обсяги фінансового навантаження на домогосподарства взимку. Сума авансового платежу визначається на основі прогнозованого середньомісячного обсягу споживання і відображатиметься в особових рахунках, як переплата. Тобто, фактично сплачуючи аванс за тепло наперед, абоненти гарантовано менше платять під час опалювального сезону.
Авансові платежі за послуги теплопостачання також дозволять споживачам уникнути накопичення боргів та штрафних санкцій за прострочення оплати за опалення.
Пресслужба КП «Міськтепловоденергія».
Возможно, это изображение (в помещении и текст)
Світлана Любецька, Валентина Козловськая и ещё 5
Комментарии: 2
Поделились: 10
Нравится

Комментировать
Поделиться