• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

Заміна магістрального  трубопроводу  мережі тепловодопостачання по проспекту Грушевського

Сьогодні КП«Міськтепловоденергія» у плановому режимі вийшло на завершальний етап робіт по заміні магістрального  трубопроводу  мережі тепловодопостачання по проспекту Грушевського: бригади Михайла Посітка і Миколи Станіславського   вийшли на “фінішну пряму” до вул.Драй-Хмари, де новий трубопровід буде під’єднано до тієї його ділянки, яка була прокладена в минулому році від біо-ТЕС по вул.Крип’якевича. На роботах цього об’єкту щодня задіяно 14 одиниць спеціалізованої техніки  та 25 співробітників під керівництвом головного інженера підприємства Василя Тарасюка.

Нагадаємо, що в   рамках масштабної реконструкції теплових мереж міста запланована заміна понад 2 км трубопроводів  на нові, сучасні, енергозберігаючі. Роботи охоплюють одночасно три великі об’єкти: центральний район міста, вул. Тімірязєва і мікрорайон Жовтневий.

Ситуацію прокоментував генеральний директор підприємства Валерій Гордійчук: “Станом на травень 2019 року 75% теплових  мереж в місті  були зношені через тривалу експлуатацію, в зв’язку з чим виникала велика кількість пошкоджень. Тому було прийнято рішення проводити повну заміну трубопроводів  від ТЕС до житлових будинків. Старі мережі на цій ділянці пропрацювали майже 40 років  і в минулому опалювальному сезоні тут сталося  24  пошкодження. На час усунення цих пошкоджень мешканцям будинків доводилось потерпати без гарячого водопостачання і опалення.  Повна заміна теплових мереж на даній ділянці дозволить уникнути  пошкоджень у подальші 20 років. У людей постійно буде тепло і гаряча вода. Для заміни ми використовуємо заводські труби з готовою попередньою   тепловою та гідро- ізоляцією. Такі трубопроводи дуже стійкі до зовнішньої корозії.  Ви бачите, який це важливий для міста об’єкт, в яких складних та небезпечних умовах працюють люди. Всіма необхідними засобами захисту та матеріалами вони забезпечені, ми робимо все можливе, щоб зберегти їх життя. Заміну тепломережі  необхідно виконувати саме зараз, враховуючи її аварійний стан, бо коли почнеться опалювальний сезон – виконати ремонт буде фактично неможливо. Ми декілька тижнів активно готувались:  готували проектно-кошторисну документацію, провели тендери на закупівлю труб.  Для виконання робіт підготовлені всі необхідні матеріали, проведено огляд та ремонт техніки, яка задіяна зараз.  На карті чітко видно, де труби тепломережі мають з’єднатися і добре, що нам вдається виконувати монтажні роботи  своїми силами. Я переконаний, що цей опалювальний сезон ми розпочнмо вчасно, планово, без будь-яких збоїв. Цей важливий проєкт для громади міста має покращити  теплопостачання, оновити існуючу інфраструктуру комунального підприємства”.