• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

Відбулася нарада з приводу готовності підприємства до опалювального сезону

Сьогодні, 27 серпня 2021року, Генеральний директор КП”Міськтепловоденергія” Валерій Гордійчук провів розширену нараду з приводу готовності підприємства до опалювального сезону: “Незважаючи на те, що на календарі все ще літо, ми всерйоз переймаємося, як підприємство ввійде в зиму. Необхідно перевірити всі проблемні будинки, ще раз вияснити причини скарг, разом з працівниками ДП” Тепловода” обстежити будинкові системи”.
Про технічну готовність кожного з підрозділів доповідали їх безпосередні керівники. Висновки про готовність в цілому задовільні.
Джерела постачання теплової енергії готові до опалювального сезону на 100%: всі котлоагрегати знаходиться в робочому стані, пройшли технічну ревізію, поточний ремонт і обслуговування, до запуску готові. Мережі готові на 90%: тривають роботи на розі вул.Драгоманова і вул. Огієнка і є два незароблені перекопи. Завершити роботи планують за 3 дні. Траси заповнені теплоносієм. Контрольно-вимірювальні прилади змонтовані та перевірені; їх покази виводяться на монітори диспетчерської.
Транспорт – в належному робочому стані, за винятком одного автокрана. Водопровідно- каналізаційне господарство також до зими майже готове: здійснили ремонт обладнання різного призначення, визначились з переліком на закупівлю реагентів для водопідготовки.
Складним питанням є фінансування ремонту покрівлі даху будівлі другого підйому Дністровького водогону. На це необхідно терміново віднайти близько 2,5 млн. грн., а підприємство відчуває постійний брак оборотних коштів.
Головні проблеми озвучила заступник Генерального директора з економічних та правових питань Світлана Лень. Ефективно працювати всім теплоенегетикам України заважає стан розрахунків з НАК “Нафтогаз”. Однак сьогодні Президент В. Зеленський підписав закон, яким пропонується списання різниць в тарифах, що виникли у підприємств теплоенергетики перед облгазами і будемо сподіватися на внесення відповідних змін до бюджету.
Заступниця Гендиректора зауважила про високий рівень податкового навантаження: підприємство сплатило за перше півріччя поточного року 42 млн.грн. різних податків і зборів.
На завершення наради директор ДП “Тепловода” Єленчак В.Л. оголосив про те, що з 5- го вересня розпочинається заповнення будинкових мереж опалення.