• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

ЩОБ НЕ ПЛАТИТИ ЗА ВОДУ СУСІДА

ЩОБ НЕ ПЛАТИТИ ЗА ВОДУ СУСІДА.

Шановні абоненти, нагадуємо про необхідність  встановлення індивідуальних лічильників води, обумовлену змінами в законодавстві.

2 серпня 2017 року набрав чинності Закон України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” і продовжують вступати в дію його прикінцеві та перехідні положення.  Цей закон передбачає  обов’язковий 100%-вий облік послуг водопостачання. Реалізувати це завдання планується шляхом встановлення дворівневого обліку послуги водопостачання  в багатоквартирних будинках. Запроваджується два види вузлів обліку послуги  холодної і гарячої води: вузол комерційного обліку (загальнобудинковий) і вузли розподільного обліку (квартирні). Відповідно до п.п.3, 4 “Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг” розподіл обсягів комунальних послуг між споживачами у будівлях, оснащених вузлами комерційного обліку буде проводиться між усіма споживачами з урахуванням показань вузлів розподільного обліку (ст.10 ч.1).

 • У разі якщо приміщення всіх споживачів у будівлі оснащені вузлами розподільного обліку гарячої, питної води, загальний обсяг спожитої у будівлі відповідно гарячої, питної води (крім обсягу, витраченого на загальнобудинкові потреби) розподіляється між споживачами відповідно до обсягу споживання за показаннями вузлів розподільного обліку (ст.10 ч.2).
 • У разі, якщо жодне приміщення у будівлі не оснащене вузлами розподільного обліку гарячої, питної води, загальний обсяг спожитої у будівлі відповідно гарячої, питної води (крім обсягу, витраченого на загальнобудинкові потреби) розподіляється між споживачами пропорційно до кількості осіб, які фактично користуються такими послугами (ст.10 ч.3; 3).
 • У разі, якщо частина приміщень у будівлі оснащена вузлами розподільного обліку гарячої, питної води, а частина – не оснащена, обсяг спожитий споживачами у приміщеннях, оснащених вузлами розподільного обліку, встановлюється у розмірі, визначеному за допомогою таких вузлів, а загальний обсяг спожитої у будівлі відповідно гарячої, питної води (крім обсягу, витраченого на загальнобудинкові потреби та споживачами у приміщеннях, оснащених вузлами розподільного обліку) розподіляється між споживачами, приміщення яких не оснащені вузлами розподільного обліку, пропорційно до кількості осіб, які фактично користуються такими послугами (ст.10 ч.3; 4).

КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» рекомендує усім споживачам міста, квартири яких не оснащені лічильниками,  встановлювати індивідуальні прилади обліку (вузли розподільного обліку води) та сплачувати лише за фактично спожиті послуги водопостачання у ваших оселях.

З питань встановлення лічильників звертатися слід в  Сервісний центр по роботі з приладами обліку (вул. Князів Коріатовичів,9а),  тел.: 36420, 0673116763, 0674052301.