• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92, 067-381-01-64
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

Щоб місто мало тепло взимку, КП «Міськтепловоденергія» готується до опалювального сезону заздалегідь

Знаєте приказку «Готуй сани влітку»? На КП «Міськтепловоденергія» її не тільки знають, а вважають головною заповіддю тепловика і безпосереднім скеруванням до дії. Попередня підготовка котелень і мереж до зими є запорукою успішного проходження опалювального сезону.
Підготовка до зими на підприємстві розпочалася відразу після завершення попереднього опалювального сезону. З травня по серпень в місті триватимуть гідравлічні випробування, які дозволять перевірити трубопроводи і вчасно виявити пошкоджені та зношені ділянки тепломереж. В рамках гідравлічних випробувань працівники встигли виявити 16 пошкоджень, 12 з яких вже ліквідували. З магістральних робіт: було замінено ділянку трубопроводу по вул. Панівецькій, майже завершено прокладання ділянки нової тепломережі по вул. Миколи Гордійчука, в розпалі роботи по заміні труб біля міського ринку. Поточному ремонту після проведених технічних ревізій підлягають ряд теплокамер, ЦТП та насосних станцій.
Крім того, наразі на підприємстві відбуваються планові щорічні регламентні роботи на котельнях – трудомісткі і технологічно складні  процедури, які неможливо робити взимку, коли мережа заповнена теплоносієм. Це чистка фільтрів на водогрійному обладнанні, технічні огляди, виявлення дефектів, демонтаж-заміна-монтаж запчастин та згорілих колосників, роботи із заміни автоматики, насосного обладнання тощо. Багато сил і часу займають роботи з чистки і підготовки спеціальних фільтрів натрій-катіонітної очистки, які призначені для обробки води с метою видалення з неї іонів, що утворюють накип (Са2+ и М2+).
На щастя, не потребує очистки і ремонтів біо-ТЕС: обладнання нове, а в мультициклонах утилізуються всі тверді зважені часточки, які містяться у вихідних газах, тобто звичної при згорянні сажі не утворюється, а попелу – зовсім мало.
Отже, щоб місто мало взимку тепло, КП «Міськтепловоденергія» не гайнує літо, а готується до опалювального сезону заздалегідь. Містян же під час гідравлічних випробувань закликаємо бути пильними: повідомляти про витоки води в аварійно-диспетчерську службу (тел.0673116766), не наближатися витоків, провалин ґрунту чи асфальту, не паркувати автівки над люками теплових камер.