• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

Робота КПМТВЕ в умовах карантину світової пандемії

Колектив КП “Міськтепловоденергія” висловлює вдячність споживачам, які оплатили послуги з тепло-водопостачання й водовідведення у цей складний для усіх нас час! МТВЕ належить до підприємств критичної інфраструктури, тож не може припинити свою діяльність за будь-яких умов. Ми перейшли на дистанційне спілкування зі споживачами, та все ж більшість працівників підрозділів працюють у режимі 24/7 без права піти на карантин, бо їх ніким замінити.
Працюючи в надзвичайних умовах, коли навіть дорога до роботи і назад ускладнилась, працівники МТВЕ розраховують вчасно отримати заробітну платню. До того ж карантин не відміняв зобов’язання підприємства сплачувати за газ, електроенергію, відраховувати податки. Оплачені Вами рахунки – це наша можливість закупити необхідні матеріали для усунення аварій, реагенти, паливно-мастильні матеріали, комплектуючі для техніки, засоби індивідуального захисту для наших працівників.
Завершився опалювальний сезон, однак підприємство надає послуги водопостачання й водовідведення, які наразі є не просто елементами комфорту, а факторами, що стоять на заваді поширення коронавірусу, забезпечують нормальне функціонування медичних закладів.
З початком пандемії КП«МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» терміново налагодило виробництво додаткових обсягів гіпохлориту натрію, які до цього використовувало для власних потреб в процесі приготування питної води.
Станом на 14.04.2020р. було виготовлено і надано в якості допомоги закладам медичної та соціальної сфери міста та області майже 10 тонн дезінфікуючого розчину.
Ми робимо усе залежне, щоб наші послуги були безперебійними та якісними, тож розраховуємо на розуміння й відповідальність споживачів, які вчасно їх оплачуватимуть.
При цьому надзвичайно важливо, щоб кожен, хто має змогу оплатити послуги, робив це, не накопичуючи борги. Сплачувати рахунки можна в касі по вул. Тімірязєва, 123, де введено обмежувальний масочний режим. Перевагу просимо надавати оплаті через онлайн-сервіси. Допомагайте своїм літнім родичам не тільки з покупкою продуктів, а й з оплатою рахунків через онлайн-банкінг чи термінали.
Будьте відповідальними, бережіть себе і своїх близьких!

bty