• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92, 067-381-01-64
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

Про щоквартальні внески за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку

Шановні споживачі!

Якщо в Ваших домівках встановлені загальнобудинкові лічильники теплової енергії , то Ви  сплачуєте виключно за спожите  Вами тепло. При цьому витрати на обслуговування та заміну загальнобудинкових лічильників (вузлів комерційного обліку) не входять до тарифу на теплову енергію . Раніше, у випадках виходу з ладу  теплового лічильника, кошти на його ремонт  мешканці будинків збирали самостійно, що не завжди було зручно і вчасно.  Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який набрав чинності  2 серпня 2017 року, врегулював це питання, і поклав обов’язки по ремонту і обслуговуванню теплових лічильників на теплопостачальні організації за рахунок власників приміщень.

Тому, з  грудня 2019р. відповідно до вимог ст.6  Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» вводяться щоквартальні внески  за  заміну та обслуговування  вузлів комерційного обліку теплової енергії.  Дія цього Закону поширюється на всіх власників  приміщень будинку.  Розміри внесків для споживачів комунальних послуг та власників (співвласників) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання було  встановлено виконавчими органом міської ради  (відповідно до вимог Методики встановлення таких внесків – Наказ Мінрегіонбуду та ЖКГ від 05 червня 2018 року № 129). Розмір внесків за заміну та обслуговування вузлів комерційного обліку визначається окремо для кожної будівлі.

Довідково: Стаття 6. Обслуговування, заміна та абонентський облік вузлів обліку  Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»:

 1. Обслуговування та заміна вузлів комерційного обліку здійснюються оператором зовнішніх інженерних мереж відповідно до цього Закону з урахуванням вимог Закону України“Про метрологію та метрологічну діяльність”.

Витрати оператора зовнішніх інженерних мереж на обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку (їх складових частин) відшкодовуються споживачами відповідної комунальної послуги, а також власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання у такій будівлі, шляхом сплати виконавцю комунальної послуги внесків на обслуговування та заміну вузла комерційного обліку.

Розмір внесків за заміну вузлів комерційного обліку визначається окремо для кожної будівлі.