• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92, 067-381-01-64
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

ПОДЯКА ВІД СПОЖИВАЧІВ

ПОДЯКА ВІД СПОЖИВАЧІВ
               Надзвичайно приємно, коли твою роботу цінують, а ще приємніше отримувати щирі слова подяки за нелегку працю в період Різдвяних свят. Адже інколи вони цінніші за будь-які привітання. Ділимося словами подяки, яку на адресу КП “Міськтепловоденергія” надіслала Релігійна громада Свідків Єгови:

 

Подяка за надану допомогу

        Хочемо щиро подякувати усім працівникам КП “Міськтепловоденергія” за надану допомогу в усуненні пошкодження водопровідної мережі, яка живить споруду “Зал Царства Свідків Єгови” за адресою: провулок Північний, 7А.

Всі роботи були зроблені в надзвичайно короткі терміни, кваліфіковано та якісно. Незважаючи на вихідні дні і зимовий період, було швидко проведено діагностику, виявлено пошкодження, а також задіяно всю необхідну техніку (екскаватор, машина-асенізатор, автомобіль аварійної служби, автомобіль з компресором) і організовано виконання ремонту.

Висловлюємо особливу вдячність заступнику генерального директора з водопостачання та водовідведення Боднару Сергію Леонтійовичу, який особисто неодноразово виїжджав на місце аварії і допомагав у вирішені проблеми.

Також,  хочемо виділити працівників аварійної бригади на чолі з Лещинським Миколою, які працювали вміло і високопрофесійно. Приємно, що і працівники котельної, теж йшли на зустріч і надавали необхідну допомогу і інструмент.

Всі підрозділи злагоджено співпрацювали. Завдяки цьому було виконано комплекс аварійних робіт і замінено  110 метрів трубопроводу, що відновило водопостачання до нашої споруди та приватних будинків наших сусідів.

Хоча в умовах карантину, наші зібрання тимчасово не проводяться в Залі Царства, оскільки проводимо наші зустрічі онлайн за допомогою програми ZOOM, але вода нам дуже необхідна для належного прибирання і обслуговування нашої будівлі.

Дуже цінуємо Вашу працю. Хочемо запевнити вас словами з Біблії, що не тільки ми, але й наш Творець обов’язково помічає і винагороджує тих, хто робить добро.

“Тому, роблячи добро, не знеохочуймося, бо у свій час пожнемо, якщо не виснажимось. Тож, поки є можливість, чинімо добро всім…” (Галатів 6:9,10).

З повагою і вдячністю, Релігійна громада Свідків Єгови.

Від імені Громади писав член Ради старійшин Глух Валерій