• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92, 067-381-01-64
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

Перепрокладання аварійної ділянки тепломережі по вул. Драй-Хмари

Одразу після закінчення опалювального сезону КП «Міськтепловоденергія» розпочало ремонтні роботи із заміни (перепрокладання) аварійної ділянки магістральної мережі теплопостачання по вул. Драй-Хмари на проміжку від вул. Гагаріна до вул. Огієнка.
Ситуацію коментує заступник генерального директора з теплопостачання Олексій Сікора: «Тепломережа – складна система інженерних комунікацій. Агресивні умови експлуатації: підвищений температурний режим, високий тиск, підтоплення створюють передумови для аварійних ситуацій на мережах трубопроводів теплопостачання. Даний відрізок тепломережі був для нас дуже проблемний. Діюча мережа збудована більше 40 років тому і останнім часом турбувала частими поривами. Під час останньої аварії було проведено її технічне діагностування, яке виявило витончення стінки трубопроводу більше допустимих значень – знос понад 60%. Подальша експлуатація тепломережі в її нинішньому стані могла призвести до проблем з теплопостачанням на досить великій території центральної частини міста – близько 60 об’єктів, серед яких 35 житлових будинків і багато соціальних установ: школа №5, музична, хорова, художня школи, ліцей «Антей», дитяча поліклініка, дитсадок «Айболит», Військкомат, РАГС. Для проведення робіт був розроблений проєкт і план-графік, який контролюється в щоденному режимі. Транспортні і пішоходні обмеження в зв’язку з ремонтом мінімізовані; повного перекриття трафіку не було. Технологічно, ділянка магістральної мережі по вул. Драй-Хмари є гідравлічною сполучною ланкою, необхідною для забезпечення надійності роботи теплової мережі міста. Її заміна дасть змогу покращити якість надання послуг споживачам і зменшити тепловтрати. Єдине, що бентежить мешканців в соціальних мережах – це неестетичний вигляд перекопів під час виконання робіт. Ми просимо містян поставитися з розумінням до тимчасових незручностей. Тут принцип простий: потерпіти півтора місяця, щоб потім користуватися довгі роки.
Підприємство проводить роботи господарським способом, без залучення підрядних організацій, що дозволяє економити значну частину їх вартості. Цьогоріч ми плануємо перекладати мережі ще на двох ділянках. Всі наші графіки робіт побудовані так, щоб підготувати місто до нового опалювального періоду, завершивши ремонти на основних видових ділянках до моменту гідравлічних випробувань.
Роботи попереду ще багато. Починаючи з 2018 року, підприємство здійснює масштабну Програму заміни мереж і за цей період замінило близько 5 км магістральних трубопроводів, що становить майже 8% від загальної їх протяжності. Такий обсяг необхідний для стабільності проходження опалювального сезону, щоб мешканці нашого міста ніколи не зазнавали холодних батарей взимку, а підприємство – некомпенсованих тепловтрат у мережах».
На фото: слюсарі-ремонтники: Радибаба А.М., Куцький В.В., Галка І.С., Галицький Р.М., газоелектрозварювальники: Червоняк Б.Ф., Присяжнюк Ю.В., водій автокрана – Врублевський О.В. Керує роботами заст. начальника РТМ «Північний» Підгірний В.В.