• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92, 067-381-01-64
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

Карантин – не фінансові канікули!


З води зародилося життя на Землі, від води залежить діяльність живих організмів і промислових систем. В сьогоднішніх реаліях прості речі рятують людські життя: вода, маски, мінімум контактів. На першій лінії боротьби з пандемією, навіть попереду медиків, опинились підприємства тепловодопостачання. Колектив КПМТВЕ на чолі з генеральним директором свідомий і відповідальний міссії, що на них покладається в ці непрості часи і запевняє: місто буде з водою 24 години на добу, і з теплом – стільки, скільки буде потрібно (бо вночі все ще тривають заморозки і знову йшов сніг). КП«МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ», ризикуючи здоров’ям співробітників, продовжує цілодобово працювати, щоб кам’янчани могли залишатися вдома з водою, з теплом і в безпеці: в штатному режимі працює Дністровський водогін, артезіанські свердловини, працюють насосні станції, ТЕС, котельні, ІТП, аварійна служба, всі системи водовідведення.

Закликаємо наших абонентів тимчасово утриматись від візитів на підприємство з приводу перевірок стану або переоформлення особових рахунків, подання показників чи скарг. Це можна зробити в телефонному режимі за телефонами, вказаними на абоненській книжці і на сайті.
Хочемо нагадати споживачам, що запровадження карантинних заходів не звільняє їх від оплати комуналки, щоб вони не забували про свою частину угоди і вчасно сплачували за послуги, бо інакше ми не зможемо належно виконувати свою.
Завдяки своєчасній оплаті ми:
– закуповуємо реагенти для підготовки питної води,
– оплачуємо газ та електроенергію,
– купуємо необхідні матеріали для проведення ремонтних робіт на мережах,
– забезпечуємо запчастинами і пальним спецтехніку,
– виплачуємо зарплату та забезпечуємо засобами індивідуального захисту тих, хто забезпечує стабільне тепловодопостачання та водовідведення в складних умовах карантину.

Тому, ще раз нагадуємо, що карантин – не фінансові канікули! Сплачуйте рахунки в касі по вул. Тімірязєва, 123, де введено обмежувальний масочний режим. Перевагу надавайте онлайн-платежам (реквізити на сайті).

Бережіть себе і будьте здорові!