• Аварійно-диспетчерська служба:
  3-49-20, 3-49-40, 0673116766
 • вул. Тімірязєва, 123, м. Кам'янець-Подільський
 • Абонентський відділ:
  5-11-01, 3-86-71, 068-938-61-57
 • Сервісний центр по роботі з приладами обліку:
  3-64-20, 067-311-67-63, 067-405-23-01
 • ДП "Тепловода" 3-25-92, 067-381-01-64
 • https://www.facebook.com/kp.mtve.kamianets/

Гаряча вода – 2019

Відповідаючи на запит народного депутата  Володимира Мельниченка через засоби масової інформації щодо гарячої води влітку 2019 року,  Комунальне підприємство  «Міськтепловоденергія» повідомляє, що   повністю поділяє його  державницьку  позицію  щодо  забезпечення мешканців нашого міста гарячою водою  і цінує те, що він захищаєте інтереси людей.

Наше підприємство за підтримки міського голови Сімашкевича М. Є.  репутаційно зацікавлене у тому, щоб  гаряча вода у мешканців міста була 24/7  увесь рік, і має всі технічні можливості  для подачі гарячої води влітку.  Наразі  всі користувачі  послуги   одержують її  в повному обсязі, хоча опалювальний сезон завершився ще  в  квітні.

Однак, попри всі удосконалення матеріально-технічної  бази, наше підприємство відчуває постійний дефіцит в  обігових коштах, якому є декілька  об’єктивних причин: невідшкодована на державному рівні різниця в тарифах  лише на тепло –  107,5 млн.грн. і борги мешканців за послуги, які   на 1.05.2019р. становлять  47,2 млн.грн., з них більше одного місяця – 29,0 млн.грн.

Крім того, за попередніми підрахунками, збитки підприємства від надання послуги гарячої води влітку  за існуючих цін на газ і органічне паливо становитимуть близько  2 млн. грн. щомісяця. Серед причин:  низький рівень  розбору води мешканцями в літній період,  некомпактна локалізація споживачів,  несвоєчасні розрахунки за послуги мешканцями, відверті крадіжки води (магніти, незаконні врізки тощо).

Незважаючи на це,  метою оптимізації витрат виробництва для подачі гарячої води будуть задіяні когенераційні установки (6 одиниць) та один твердопаливний котел на котельні М.Гордійчука,2.  Для забезпечення роботи вищевказаних потужностей необхідно буде придбавати  щомісячно природний газ  і щепу  (вони є взаємозамінними товарами  і вартість іх поступово урівнюється через об’єктивні  закони попиту і пропонування в умовах ринкової економіки ). Ці витрати у вартісному виразі складуть  3,8 млн.грн. на місяць.

Крім того, в міжопалювальний період підприємство зобов’язане провести підготовку господарства до наступного опалювального сезону. З практики минулих років  відомо, що  підприємство витрачає більше 10,0 млн.грн. щороку на проведення заходів по капітальному і поточному ремонту теплового та водопровідно-каналізаційного господарства. При цьому надходження коштів в міжопалювальний період незначне і зібраних коштів не вистачає навіть на зарплату працівників, податки і обов’язкові платежі. Тому підприємство щорічно на цей період залучає кредитні кошти. В  містах,  де така послуга надається в літній період, підприємства теплокомуненерго отримують фінансову підтримку з міських бюджетів.  Разом з тим, на наше переконання, кам’янчани  після всіх  проведенних реконструкцій і  дофінансування   мають відчути поліпшення ситуації з гарячою водою цього літа.

Прес служба  КП «Міськтепловоденергія»