ЗА ОПАЛЕННЯ В БУДИНКАХ БЕЗ ЛІЧИЛЬНИКІВ ПЛАТИТИМУТЬ ПО-НОВОМУ

Нарахування оплати за опалення в будинках без лічильників тепла відтепер здійснюватиметься на основі середньозважених показників споживання теплової енергії будинками, що обладнані приладами обліку. Відповідну систему нарахування 30 листопада затвердив Кабінет міністрів України, який ухвалив Постанову №865 «Про особливості нарахування плати за надану послугу з централізованого опалення населенню у разі відсутності у квартирі (будинку садибного типу) та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії в опалювальний сезон 2016/17 року».

    

Згідно зі схваленими нововведеннями, у разі відсутності засобів обліку теплової енергії нарахування плати за надані послуги з централізованого опалення здійснюється на підставі середньозважених для відповідного населеного пункту показників споживання теплової енергії поточного розрахункового періоду, виставлених споживачам згідно з показниками будинкових засобів обліку теплової енергії, які перебувають на абонентському обліку виконавця послуг, були повірені та функціонували протягом всього розрахункового періоду.

Цей алгоритм формування платіжки за опалення використовуватимуть міста, де рівень оснащеності житлового фонду лічильниками становить не менше ніж 50%. У Кам’янці-Подільському цей показник по площі житлових будинків становить 97,9%. Усереднене в місті споживання теплової енергії на опалення одного метра квадратного опалювальної площі визначатиметься як співвідношення загального обсягу споживання теплової енергії зазначеними будинковими засобами обліку теплової енергії до відповідної загальної опалюваної площі квартир, які розташовані у багатоквартирному будинку з тепловим лічильником.

Таким чином, вже за листопад оплата за централізоване опалення мешканцям будинків, які не обладнані тепловими лічильниками буде перерахована відповідно до нового алгоритму.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія». 

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський