ВІДБУЛИСЬ ВІДКРИТІ ОБГОВОРЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ

28 березня,  о 13.00, в приміщенні актової зали КП «Міськтепловоденергія» відбулись відкриті обговорення проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг «Про схвалення інвестиційної програми комунального підприємства «Міськтепловоденергія» на 2018 рік з централізованого водопостачання та водовідведення». Головував на слуханнях завідувач сектору НКРЕКП у Хмельницькій області Віктор Кукуруза.

Вказана інвестиційна програма розроблена відповідно до «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програма суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», що затверджений Постановою  НКРЕКП №1131 від 14.09.2017 року. Учасники громадських слухань ознайомилися з основними заходами, що передбачені інвестиційною програмою з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Міськтепловоденергія» та схвалили проект постанови НКРЕКП. Зауважень та пропозицій від присутніх під час відкритого обговорення проекту вказаної інвестиційної програми не надходило.   

Тепер інвестиційну програму має схвалити Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський