У СТАРОМУ МІСТІ ДЕКІЛЬКАТОННИЙ «КАМАЗ» ЗРУЙНУВАВ ВОДОПРОВІДНИЙ КОЛОДЯЗЬ

Древня бруківка історико-архітектурного заповідника не витримала вагу вантажівки на вул. Госпітальній, 1.  В результаті транспортної пригоди мешканці вулиці тимчасово залишилися без водопостачання.


Попри обмеження руху для важковагового транспорту територією Старого міста, вантажівка таки прямувала вузькою вулицею. А наїхавши колесом на люк водопровідного колодязя, провалила його, зруйнувавши й саму мережу. Воду, що одразу потекла з-під коліс вантажівки працівники КП «Міськтепловоденергія» перекрили. Тож поки на місці пригоди триватимуть ремонтні роботи, мешканцям вулиці доведеться миритися з відсутністю водопостачання.

Як зазначає генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук, цей прикрий інцидент в чергове засвідчує, що адміністрації НІАЗу «Кам’янець» пора визначити місця для проїзду важковантажного транспорту історичними вулицями та встановити на них відповідні обмежуючі знаки.  

Споживачам, які залишились без води, адміністрація КП «Міськтепловоденергія» приносить вибачення за тимчасові незручності, які спричинила автопригода.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».   

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський