У ПІДПРИЄМЦЯ БЛАГОУСТРІЙ, У МЕШКАНЦІВ – ЗАБИТА КАНАЛІЗАЦІЯ

Заручниками благоустрою території біля офісу одного з приватних підприємців міста стали мешканці будинку на вулиці Огієнка, 59. Чимало незручностей їм створили зливоприймачі для дощових вод, які власник фотостудії «Фотографъ» самовільно облаштував прямо на мережі зовнішньої каналізації. Саме вони вже була приводом для скарг мешканців і проблем із роботою системи водовідведення будинку. Однак, не зважаючи на минулорічні обіцянки підприємця усунути всі недоліки, неприємна історія повторюється.


Мало того, що злив влаштовано на мережі водовідведення багатоповерхівки, його отвори слугують ще й зручним смітником для клієнтів фотостудії та перехожих. До них летять усі сигаретні недопалки та викидають інший побутовий непотріб, що згодом прямує до мережі водовідведення житлового будинку та призводить до частого засмічення. Восени картину доповнює ще й опале листя, яке вщент забиває стоки.

Проблеми, які створює «ландшафтне рішення» підприємця зрештою неабияк втомили мешканців. Із відповідною скаргою вони в чергове звернулися до міського голови Михайла Сімашкевича та генерального директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука:

«Через влаштування зливоприймачів на мережі, в каналізацію потрапляє пісок із замощеного бруківкою майданчика, а також листя, обгортки від солодощів, недопалки та інше сміття. Просимо Вас вплинути на ситуацію, що склалася в нашому будинку із зовнішньою каналізацією та скиданням до неї дощових вод приватними підприємцями, які утримують офіси на першому поверсі будинку», - йдеться у колективному листі мешканців будинку.

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський