У ПЕРЕДДЕНЬ НОВОГО РОКУ НЕ ЗАБУДЬТЕ ПРО ТРАДИЦІЮ ПІТИ З ДРУЗЯМИ ДО ЛАЗНІ

Якщо напередодні кожного Нового року ви із друзями йдете до лазні, підтримати цю непорушну традицію ви легко можете в самому центрі Старого міста. Побажати один одному легкої пари та насолодитися цілющими процедурами вам дозволять комфортні зали міської лазні, що розташована на вулиці Татарській, 15.    


Оновлена після ремонту лазня обов’язково вразить вас чистотою та приємним затишком. Попаритися й оздоровитися ви можете в просторих залах, котрі обладнані всім необхідним для приємного відпочинку. Для зручності відвідувачів у лазні працює дві чоловічих (звичайна та з поліпшеними умовами) та одна жіноча зала. В кожній з них облаштована парна типу «російської лазні», до яких подається чиста і корисна артезіанська вода.  Підбадьоритися після парної дозволяють душові кабінки, що працюють в автоматичному режимі.

Функціонує в міській лазні й помивочна зала, де можна відпочити після парної, розслабитися та провести оздоровчі процедури для тіла. Крім того, тут облаштована кімната відпочинку. Тут розслабити тіло і душу можна за чашечкою ароматного чаю та спілкуванням у дружній компанії.

Вартість 2 годин перебування в загальній залі становить 65 грн. з однієї особи, в залі з поліпшеними умовами – 80 грн., дитячий квиток коштує 25 грн.

Графік роботи міської лазні:

П’ятниця – з 12.00 до 20.00

Субота, неділя – з 08.00 до 20.00.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський