ТРІСКУЧІ МОРОЗИ ЗАВДАЛИ УДАРУ ПО МЕРЕЖАХ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Різке зниження температури стало причиною замерзання внутрішньобудинкових систем декількох багатоповерхівок міста.  Сильного морозу не витримали мережі холодного водопостачання будинків на вул. Космонавтів, 1, Героїв Небесної сотні, 6, Лермонтова, 5, Шевченка, 2, Вокзальній, 79 та мережі гарячого водопостачання на вул. Космонавтів, 12.

Основною причиною розмерзання труб стали незачинені двері до підвальних приміщень та під’їздів. Одні мешканці навмисне не замикають двері до підвалу, аби дати прихисток бродячим тваринам, інші ж просто залишають їх відчиненими через власну необачність. Утім холод, що таким чином безперешкодно дістається горищ та підвалів стає причиною аварійних ситуацій, що можуть зіпсувати зимові свята. Адже люті морози не шкодують мереж, що прокладені у відкритих підвальних приміщеннях і горищах та, як наслідок, можуть призвести до їх руйнування.

Наразі, завдяки роботі аварійних бригад КП «Міськтепловоденергія», водопостачання у будинках, мережі яких постраждали від морозу, відновлене. Втім прогнози синоптиків не втішають - ще впродовж тижня температура повітря не підійматиметься вище позначки у мінус десять.

Тож, зважаючи на погодну ситуацію, адміністрація КП «Міськтепловоденергія» звертається до кам’янчан, керівництва управління ЖКГ, начальників житлово-експлуатаційних комунальних підприємств, голів ОСББ з проханням прослідкувати за тим, щоб двері та вікна у підвальних приміщеннях міських багатоповерхівок були щільно замкнені. Не впускайте мороз до під’їздів, сходових клітин та горищ. Адже, значною мірою, саме від цього залежить надійність та безперебійність послуг водопостачання та централізованого опалення.     

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський