ТЕС ГОТУЄТЬСЯ ДО МОНТАЖУ ORC

Майданчик, де продовжується будівництво нової теплоелектростанції оглянули представники французької компанії «Enertime». У Кам’янці-Подільському вони встановлюватимуть модуль турбіни ORC (Rankine Organic Cycle), що вироблятиме теплову енергію з біомаси при температурі, що нижча навіть за градус кипіння води.

Місце, де невдовзі буде встановлено сучасну установку проінспектували керівник проекту Марін Камбон та французькі інженери, які безпосередньо братимуть участь у монтажі обладнання ORC. Під час візиту, що відбувся 29 червня було здійснено прийом монтажного майданчика та підписано основні документи на встановлення турбіни.

Під час ретельної інспекції європейські інженери схвально оцінили об’єкт та наголосили, що будівництво ТЕС у Кам’янці-Подільському проводиться із дотриманням усіх норм та вимог. Французькі фахівці не виявили жодних порушень чи недоліків, та без зайвих зауважень прийняли монтажний майданчик.    

Вже 28 липня французьке обладнання прибуде до України, а фахівці «Enertime» розпочнуть безпосередній монтаж унікального модуля ORC в приміщенні нової ТЕС. 

Нагадаємо, що подібні турбіни наразі встановлені лише у п’ятьох країнах світу. А в масштабах Європи – Кам’янець-Подільський стане лише третім містом, що вироблятиме теплову енергію за цим унікальним методом. 

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський