Тарифи

Тарифи для населення

Послуга

Одиниця виміру

Тариф,

грн

Центральне опалення

кв. м

43,09

Гкал

1303,96

Гаряче водопостачання з рушникосушником від гарячого водопостачання

куб. м

77,74

Гаряче водопостачання без рушникосушника від гарячого водопостачання

куб. м

72,01

Водопостачання з використання внутрішньобудинкових систем

куб. м

10,15

Водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем

куб. м

7,85

Водопостачання без використання внутрішньобудинкових систем

          куб. м

          9,62

Водовідведення без використання внутрішньобудинкових систем

          куб. м

  7,45

Структура тарифів на централізоване водопостачання і водовідведення КП "Міськтепловоденергія".

Для розрахунку тарифу на 1 людину (гаряча, холодна вода і стоки без лічильника), використовується норма споживання. Норму споживання дивіться в Вашому договорі з КП "Міськтепловоденергія". Пільговий тариф надається в межах норми споживання. Норми витрат води споживачами затверджено рішенням виконавчого комітету Кам'янець-Подільської міської ради від 21.07.2011 р.

Порядок нарахування.
Нарахування за теплопостачання здійснюється лише в опалювальний сезон починаючи з дати подачі теплоносія в будинок і закінчуючи датою припинення теплопостачання в будинку, тобто на фактичну кількість днів теплопостачання. Споживачі теплової енергії, будинки яких не обладнано тепловими лічильниками, сплачують за теплопостачання згідно діючого тарифу на 1 м кв. опалювальної площі. А споживачі теплової енергії, будинки яких обладнано тепловими лічильниками, сплачують за спожите тепло, яке пройшло через тепловий лічильник, по діючому тарифу на 1Гкал, пропорційно до опалювальної площі своєї квартири відносно всієї опалювальної площі будинку.
Нарахування за гаряче водопостачання абонентам, в яких немає приладів обліку, здійснюється за нормою на 1чол., помноженою на тариф за 1 м куб. гарячої води. При наявності приладів обліку гарячої води, нарахування проводиться за фактично спожитий об`єм води по лічильнику, помножений на вартість 1м куб. гарячої води.
Нарахування за холодне водопостачання абонентам, в яких немає приладів обліку, здійснюється за нормою на 1чол., помноженою на тариф за 1 м куб. води. При наявності приладів обліку води, нарахування проводиться за фактично спожитий об`єм води по лічильнику, помножений на вартість 1м куб. води.
Нарахування за стоки здійснюється згідно затвердженої норми на 1чол., помноженої на діючий тариф за 1 м куб. стоків. При наявності приладів обліку води, нарахування за стоки проводиться згідно суми показів всіх лічильників, помноженої на тариф 1 м куб. стоків.

При наявності будинкового водоміру холодної або гарячої води. Спожита по будинку кількість води (за мінусом споживання по квартирним водомірам) ділиться пропорційно кількості мешканів між квартирами, в яких не встановлені квартирні лічильники води.  

Плата за технічне обслуговування нараховується відповідно до площі квартири, помноженої на тариф за 1 м кв. технічного обслуговування.
 Рішення виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж теплопостачання, гарячого та холодного водопостачання та водовідведення для ДП «Тепловода» КП «Міськтепловоденергія», яка є складовою послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» №460 від 04.05.2017 р.

Способи розрахунку та пункти оплати
На сьогоднішній день КП «Міськтепловоденергія» пропонує такі способи оплати за отримані послуги:
1) Оплата в чотирьох абонентних пунктах підприємства, які знаходяться за адресами:
вул.Тімірязєва,123; вул.30років Перемоги,6; вул.Кн.Коріатовичів,9а; вул.Молодіжна,21.

2) Оплата в будь-якому поштовому відділенні або банківській установі міста.

3) Оплата он-лайн прямо на сайті КП "Міськтепловоденергія". 

 

 

 

 


 

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський