СІМ’Ї, ЯКІ НЕ ПІДПАДАЮТЬ ПІД ДІЮ СУБСИДІЇ, МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ СПЛАЧУВАТИ РАХУНКИ ЗА ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ РІВНИМИ ЧАСТИНАМИ ПРОТЯГОМ РОКУ

Уряд надав можливість українським сім’ям, які не підпадають під дію житлової субсидії, сплачувати рахунки за теплопостачання рівними частинами протягом року. Тобто у споживачів є можливість в опалювальний період сплачувати лише 50% вартості спожитих послуг, решту - 50% рахунку - доплатити у влітку.


Відповідне рішення було прийняте 19 жовтня 2016 року на засіданні Кабінету міністрів України та закріплене ухвалою Постанови «Про зменшення фінансового навантаження на споживачів в оплаті за послуги централізованого опалення шляхом створення умов для отримання розстрочки на оплату за послугу з централізованого опалення».

Для цього родині варто звернутися із письмовою заявою до виконавця послуги з централізованого опалення про надання розстрочки в оплаті житлово-комунальної послуги  з теплопостачання. Починаючи з дати подання заяви щомісяця протягом опалювального періоду тепло-комунальне підприємство виставлятиме рахунок у вигляді 50% від нарахованої плати за спожиту послугу.

Решту суми – неоплачених 50% від нарахованої протягом опалювального періоду плати за житлово-комунальну послугу виставлятиметься споживачу протягом міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами, починаючи з травня до вересня включно.

У разі звернення споживача, який не має житлової субсидії, із заявою для отримання розстрочки в оплаті комунальних рахунків та теплопостачання, теплокомунальне підприємство у платіжному документі передбачить:

•  графу для зазначення оплати 50% від нарахованої плати за  житлово-комунальну послугу з централізованого опалення протягом опалювального періоду
•  графу розрахованої і розподіленої рівними частинами протягом кожного місяця міжопалювального періоду суми неоплачених 50% від нарахованої плати за  житлово-комунальну послугу з централізованого опалення.

Споживачі послуг, які не користуються субсидією можуть отримати розстрочку в оплаті за житлово-комунальні послуги, звернувшись до КП «Міськтепловоденергія» (вул. Тімірязєва, 123) з письмовою заявою.

Починаючи з місяця подання зазначеної заяви щомісяця впродовж опалювального періоду підприємство буде нараховувати 50% плати за послугу з централізованого опалення.

Сума неоплачених впродовж опалювального періоду 50% плати за послуги з централізованого опалення буде нарахована споживачу впродовж міжопалювального періоду щомісяця рівними частинами, з травня по вересень включно.

ЗАВАНТАЖИТИ ЗРАЗОК ЗАЯВИ ДЛЯ НАДАННЯ РОЗСТРОЧКИ 

За матеріалами сайту teplo.gov.ua.

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський