ЩОБ ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ, НЕ НАКОПИЧУЙТЕ ЗАБОРГОВАНОСТІ

Щороку у травні органи соціального захисту населення здійснюють перепризначення субсидій на новий період, розраховуючи розмір допомоги на літні місяці. Утім, боржникам з оплати за комунальні послуги цю субсидію можуть і не нарахувати. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №300 від 26.04.2017 р., якою було внесено зміни до "Положення про порядок призначення і надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг", споживачам, які мають прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період не призначатиметься.


На запит органу соціального захисту населення інформацію про таку заборгованість вже цього місяця подаватимуть підприємства-надавачі послуг. Про наявність забогованості має поінформувати Департамент соціального захисту населення. Якщо впродовж двох місяців з дати інформування громадянин документально підтверджує сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця наступного за тим, в якому було документально підтверджено сплату заборгованості або укладення договору.

З огляду на це, КП «Міськтепловоденергія» нагадує своїм споживачам про необхідність своєчасно сплачувати за послуги підприємства. Провести оплату можна будь-яким зручним для вас способом: у відділенні  «Укрпошти», відділеннях «Ощадбанку», «ПриватБанку» та «Укргазбанку», он-лайн на сайті КП «Міськтепловоденергія». Без жодної комісії оплату можна здійснити в будь-якому з в чотирьох пунктів прийомів платежів підприємства (вул. Космонавтів, 7, Тімірязєва, 123, вул. Молодіжна, 21, вул. Князів Коріатовичів, 9а).

Аби укласти договір реструктуризації заборгованості, що дозволяє поступово погасити накопичену в минулому заборгованість, необхідно звернутися до відділу збуту КП «Міськтепловоденергія» (вул. Тімірязєва, 123, пов.1, каб. 1, тел.: 3-84-43).

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський