ЩОБ ОМИНУТИ ТРАГЕДІЮ – ОМИНАЙТЕ КАНАЛІЗАЦІЙНІ ЛЮКИ!

Крадіжки каналізаційних люків – одна з актуальних проблем комунальників будь-якого міста. Саме вони стають легкою наживою для «мисливців за металобрухтом». Тільки шкода, що досить часто такі дрібні крадіжки обертаються справжніми трагедіями.

Так, зовсім нещодавно відкритий каналізаційний колодязь забрав життя пенсіонерки у Львові, а у Дніпрі до каналізації впав шестирічний хлопчик, з яким прогулювався батько. Не забулася українцям й смерть дворічного малюка, якого після падіння до колектора шукали декілька діб.

     

На жаль, у стрічці новин все частіше з’являються повідомлення про нещасні випадки, що трапляються внаслідок падіння людей у каналізаційні колодязі. Не застраховані від цього й кам’янчани, адже лише впродовж декількох місяців цього року з вулиць нашого міста зникли близько десятка люків. На жаль, «жертвами» крадіїв стають кришки колекторів у найбільш людних місцях – поблизу лікарні, студентських гуртожитків, у дворах житлових мікрорайонів. Тож гуляючи з дітьми надворі чи просто йдучи вулицею, особливо в темну пору доби, варто бути дуже обачними.  Навіть якщо люк на тротуарі закритий, його краще обійти чи переступити. В жодному разі не наступайте на кришку, що хитається чи погано закріплена. Особливо небезпечні дитячі пустощі на кришках каналізації, адже випадково втрапивши до неї малюки можуть зазнати серйозних і непоправних травм.

З огляду на це, адміністрація КП «Міськтепловоденергія» в чергове звертається до всіх кам’янчан з проханням бути обережними. Адже краще оминути лихо, поки воно ще не трапилося.  

Якщо ж ви помітили каналізаційний люк без кришки чи стали свідком їх викрадення просимо негайно повідомляти про це до поліції за тел.: 102 та диспетчерської службу КП «Міськтепловоденергія» за телефонами: 3-49-20, 3-49-40, 067-311-67-66.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія». 

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський