ЩОБ НЕ ЗІПСУВАТИ СВЯТО

Разом із зимовими святами наближається пора тривалих вихідних і для більшості кам’янчан - це чудовий привід відвідати родичів, друзів чи виїхати на відпочинок за місто. Проте для комунальних служб навіть святкова пора не привід відпочивати. Щоб місто зустрічало свята у теплі та комфорті, аварійні бригади КП «Міськтепловоденергія» працюють в цілодобовому режимі.

           

Втім досить часто оперативно ліквідувати порив чи поламку на мережах не вдається з вини самих мешканців. Працівникам комунального підприємства доводиться годинами чекати на те, щоб отримати доступ до аварійної ділянки. Основною причиною таких затримок стають припарковані автівки, які власники залишають на каналізаційних люках, теплових камерах, мережах водопостачання.

У зв’язку з цим, адміністрація КП «Міськтепловоденергія» звертається до водіїв із наполегливим проханням слідкувати за тим, де вони залишають свої транспортні засоби. Не залишайте авто на місцях розташування мереж, слідкуйте за тим, щоб колеса не заїжджали на люки, а також в жодному разі не перегороджували доступ до каналізаційних колекторів. Будьте обачними та обов’язково звертайте увагу на місця, де ви залишаєте свої авто. Особливо, якщо покидаєте його на тривалий період.

У святковій метушні не забувайте, що мережа водовідведення не виконує функцій сміттєпроводу. Вона в жодному разі не призначена для викидання харчових чи побутових відходів, предметів особистої гігієни та іншого сміття. Бо саме вони стають основною причиною забиття каналізаційної мережі, що може зіпсувати новорічний настрій не лише вам, а й вашим сусідам.   

Будьте відповідальними та поважайте роботу комунальників! І тоді прийдешні свята ми обов’язково зустрінемо за затишною святковою вечерею у забезпечених водою і теплом домівках.    

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».  

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський