РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПОВЕРНЕННЯ ДО БЮДЖЕТУ НЕВИКОРИСТАНИХ СУМ СУБСИДІЇ

Міністерство соціальної політики України надало роз’яснення щодо переліку послуг і термінів здійснення розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг.


Змінами у Постанові Кабінету Міністрів України, що набрали чинності 1 травня 2018 року передбачено повернення до бюджету невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату електричної енергії та природного газу, що використовуються не тільки для індивідуального опалення, а й на комунально-побутові потреби, приготування їжі, підігрів води тощо. Відповідний розрахунок має здійснюватися станом на 1 травня 2018 року за опалювальний період 2017/2018 років.

Змінено також строк, за який здійснюється розрахунок та повернення до бюджету субсидії невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення. Так, до внесення відповідних змін, розрахунок проводився один раз на рік станом на 1 травня і охоплював останній період отримання субсидії. Після набрання чинності змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2016 р. №534 такий розрахунок має здійснюватися двічі на рік: станом на 1 травня – за опалювальний період і станом на 1 жовтня – за неопалювальний період.

При цьому, враховуючи, що попередній розрахунок та повернення до бюджету субсидії невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг централізованого постачання холодної і гарячої води і водовідведення здійснюване станом на 1 травня 2018 року до строку його проведення необхідно включити неопалювальний період 2017 року та опалювальний період 2017/2018 років.

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський