Приємно, коли за роботу дякують

На ім'я генерального директора КП "Міськтепловоденергія" надійшла подяка від Повознікова Афанасія Григоровича та  Цикунової Валентини Олександрівни.

Публікуємо повний текст:

Повозніков Афанасій Григорович та Цикунова Валентина Олександрівна висловлюють подяку генеральному директору КП «Міськтепловоденергія» Валерію Григоровичу Гордійчуку за постійну підтримку та допомогу людям з особливими потребами, зокрема інвалідам по зору.

«Мені особисто та членам товариства слабозорих людей неодноразово доводилося звертатися до Валерія Григоровича з проханням допомогти у вирішенні питань пов’язаних з роботою очолюваного ним підприємства. І мені дуже приємно відзначити, що жодного разу ми не отримали відмову. Ми зверталися і щодо встановлення та опломбування лічильників, виготовлення проектів, допомога в ремонті труб. Валерій Григорович завжди допомагає, йому не потрібно довго пояснювати – допомога надається одразу, – говорить Афанасій Григорович. – Дякуємо вам, Валерію Григоровичу, та бажаємо вам здоров’я та наснаги у вашій нелегкій праці».

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський