НА ВОДОХРЕЩА ВОДА ЦІЛЮЩА НАВІТЬ У КРАНІ

На Водохреща без цілющої води в Кам’янці не залишиться жодна домівка, адже набрати її можна буде просто з-під крану.  Напередодні свята Хрещення Господнього, воду, яка вже завтра потрапить до водопровідних мереж міста освятили на другому підйомі Дністровського водогону. Дотримуючись багаторічної традиції КП «Міськтепловоденергія», 18 січня біля резервуарів з очищеною водою обряд провів отець Олексій.  Приєдналися до церемонії освячення міський голова Михайло Сімашкевич, секретар міської ради Дмитро Васильянов, керівництво і працівники КП «Міськтепловоденергія».

       

Освячену на Водохреще воду здавна вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Адже в цей день вона набуває особливих властивостей, які зберігає впродовж року, лікуючи тілесні й духовні хвороби. Досі залишається загадкою як хрещенська вода не псується, не має запаху і може зберігатися роками. Про чудодійні властивості освяченої води нагадав під час обряду й отець Олексій:

        

*- Вода – це джерело життя, яке дає нам сили. А от освячена йорданська вода живить не лише тіло, а й душу. Вона лікує недуги і дарує надію на краще. Тому в ці святкові дні хочеться побажати всім нам кращого майбутнього, здоров’я і благополуччя, а головне спокою та миру нашій державі.

19 січня відчути цілющу силу хрещенської води кам’янчани зможуть не лише пірнувши в ополонку, але й під водою у власному душі.

      

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія». 

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський