ВІДБУДУТЬСЯ СЛУХАННЯ ЩОДО ПЕРЕГЛЯДУ ТАРИФІВ НА ТЕПЛОВУ ЕНЕГІЮ ДЛЯ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ ТА ІНШИХ СУБ'ЄКТІВ ПІДПНРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ЩО ВИРОБЛЯЄТЬСЯ ТЕЦ НА 2017 РІК

На виконання вимог постанови НКРЕКП № 866 від 30.06.2017 р., КП „Міськтепловоденергія” інформує про направлення заяв  до  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на перегляд тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та інших суб’єктів підприємницької діяльності, що виробляється ТЕЦ  на 2017 рік.

Повідомляємо,  що розрахунки виконано відповідно до Порядку розрахунку  тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється на ТЕЦ, затвердженого  Постановою НКРЕ № 896  від 12.10. 2005 р. «Про затвердження Порядку розрахунку тарифів на електричну та теплову енергію, що виробляється ТЕЦ, ТЕС, АЕС».

Витрати на виробництво теплової енергії від ТЕЦ є складовою загального тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання.

Пропозиції та зауваження з приводу перегляду тарифів на виробництво теплової енергії для бюджетних установ та інших суб’єктів підприємницької діяльності, що виробляється ТЕЦ на 2017 рік приймаються на електронну адресу  kp-mtve@ukr.net  або письмово на адресу: вул.  Тімірязєва, 123  до 19 серпня 2017 р. (включно).

Відкриті слухання з розгляду питання щодо перегляду тарифів на теплову енергію для бюджетних установ та інших суб'єктів підприємницької діяльності, що виробляється ТЕЦ на 2017 рік відбудуться 19 серпня 2017 року о 15:00 в приміщені актового залу КП "Міськтепловоденергія" за адресою: м.Кам'янець-Подільський, вул.Тімірязєва, 123.

РОЗ'ЯСНЕННЯ

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

ДОДАТОК 3

ПРОТОКОЛ

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський