КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» - НАЙКРАЩЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКУ

Комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» визнано найкращим підприємством комунальної теплоенергетики України за підсумками 2016 року. За перше місце в конкурсі на це звання генеральному директору підприємства Валерію Гордійчуку буде вручено Почесну грамоту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Центрального комітету профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України та Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго».


Найкраще підприємство обирали серед більш ніж 90 найбільших підприємств усіх регіонів України, що виробляють, постачають та транспортують теплову енергію. За підсумками року, передовим серед них експерти визнали саме КП «Міськтепловоденергія», якому за короткий час вдалося втілити низку енергоефективних проектів у сфері теплопостачання. Всі вони отримали гідну оцінку експертів та колег, а підприємство – заслужене звання.

Нагородження відзнакою «Краще підприємство комунальної теплоенергетики» відбудеться під час спільної конференції Асоціації та фінансової програми DemoUkrainaDH «Енергоефективні демо-проекти в секторі теплопостачання України», що проходитиме в Кам’янці-Подільському з 31 травня по 2 червня.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський