КАМ’ЯНЧАНИ ЗІГРАЛИ У ФУТБОЛ НА ТУРНІРІ КОМУНАЛЬНИКІВ

Футбольна команда КП «Міськтепловоденергія» представила Кам’янець-Подільський у щорічному всеукраїнському турнірі з міні-футболу серед працівників підприємств водопровідно-каналізаційного господарства. 21-22 квітня він відбувся в Івано-Франківську. Учасниками турніру, організатором якого виступила Асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія», стали представники 16 комунальних підприємств з різних куточків України: Білої Церкви, Борисполя, Вінниці, Житомира, Івано-Франківська, Кам’янця-Подільського, Києва, Коломиї, Кременчука, Кропивницького, Львова, Рівного, Сум, Тернополя, Хмельницького, Чернівців.


Турнір проводиться вже вдруге і стає доброю традицією серед комунальників України. Тривали поєдинки футболістів впродовж двох днів у чотирьох підгрупах. На майданчику в центрі Івано-Франківська за динамічними іграми комунальників спостерігали сотні глядачів та вболівальників.

Для кам’янчан ці змагання були запеклими, адже в суперниках ми в них були найсильніші команди турніру – комунальники Вінниці, Хмельницького і Києва. І хоч призових кубків наші футболісти цього разу не зібрали, спортивну честь КП «Міськтепловоденергія» працівники підприємства відстояли гідно.

За підсумками турніру перше місце посіла команда «Кременчукводоканал», друге здобули футболісти «Житомирводоканалу», третє –  «Вінницяоблводоканал».

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

 

 

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський