ІЗ РОБОЧИМ ВІЗИТОМ НА БУДІВНИЦТВІ ТЕС ПОБУВАВ КЕРІВНИК ФРАНЦУЗЬКОЇ КОМПАНІЇ-РОЗРОБНИКА ORC

Настання холодів не зупиняє робіт, що вирують на будівництві нової ТЕС у Кам’янці-Подільському. Наразі тут активно готуються до запуску генератора установки ORC – унікальної розробки крупної французької компанії «Enertime». 24 жовтня роботи на об’єкті особисто координував її генеральний директор Жиль ДАВІД. Безпосередньо на будівництві теплоелектростанції із ним зустрівся генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій ГОРДІЙЧУК.


«Востаннє я приїздив до України ще 1992 року і з того часу у вашій державі все дуже змінилося і ми пишаємось, що маємо можливість бути причетними до модернізації її енергетичної сфери», - ділиться враженнями гендиректор компанії «Enertime», - «Вона розвивається і модернізується. Україна має дуже великі перспективи у сфері альтернативної енергетики. Відходи агровиробництва – чудовий ресурс для вироблення теплової та електричної енергії, а цієї сировини у вас вдосталь. Це доводить родюча земля і потужна техніка на полях, яку дорогою ми бачили вздовж усієї України».

Оглянувши будівлю ТЕС, Жиль Давід детально розповів про роботу своєї унікальної розробки, технічні відмінності та переваги використання ORC на теплоелектростанціях.

 Зазначимо, що французькі фахівці компанії «Enertime» вже впродовж декількох місяців працюють над налагодженням модульної установки. Вже за два тижні на ТЕС відбудеться перший запуск асинхронного генератора потужністю 1600 кВт. для проведення наладки.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський