ІЗ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ - З НОВИМИ ІДЕЯМИ І НАГОРОДАМИ

Минулого тижня Міжнародний виставковий центр Києва став епіцентром найавторитетнішого галузевого заходу для працівників житлово-комунальної сфери України. 8-10 листопада в його стінах проходило одразу сім Міжнародних спеціалізованих виставок. Масштабні експозиції найновітнішого обладнання, матеріалів, комунальної техніки та інноваційних технологій привернули увагу сотень представників державної влади, лідерів комунальної галузі, науковців, інвесторів, експертів. Близько десятка фахівців КП «Міськтепловоденергія» теж не оминули престижного заходу, відвідавши, зокрема, XIV Міжнародну спеціалізовану виставку «Комунтех-2016» та Міжнародний водний форум «Aqua Ukraine-2016».

     

9 листопада на чолі з генеральним директором підприємства Валерієм ГОРДІЙЧУКОМ вони взяли участь науково-практичній конференції «Централізоване теплопостачання: перспективи та реальність», на якій головували заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Едуард КРУГЛЯК та президент Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго» Арсентій БЛАЩУК.

    

Головною темою дискусій науковців, керівників комунальних підприємств України та представників влади стали підсумки  та проблемні питання, пов’язані з початком опалювального сезону. Наболілого у тепловиків наразі чимало. Серед основних – внесення змін до законодавства у сфері ЖКГ, оплати за пільги та субсидії, встановлення економічно обгрунтованих тарифів та компенсація держави за різницю в тарифах.

Урочистим пунктом роботи конференції стало нагородження теплопостачальних підприємств за підсумками роботи у І півріччі. Генеральному директору КП «Міськтепловоденергія» Валерію Гордійчуку заступник міністра Мінрегіону Едуард Кругляк вручив грамоту за друге місце в конкурсі на звання «Краще підприємство комунальної теплоенергетики України».

       

Ще однією приємною несподіванкою для гендиректора КП «Міськтепловоденергія» стала почесна відзнака  Міжгалузевої асоціації  «Укртеплокомуненерго». За вагомий особистий внесок в розвиток і вдосконалення комунальної теплоенергетики України президент Асоціації нагородив Валерія Григоровича нагрудним знаком «Знак пошани», яким вшановують найкращих керівників підприємств, які брали участь у становленні та розвитку систем теплопостачання міст України.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія». 

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський