ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ 

про проведення відкритого обговорення проектів постанов НКРЕКП

Шановні споживачі!

Повідомляємо, що на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 22 березня 2018 року, схвалено проекти наступних  постанов:

 1.  «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП» (щодо тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення Комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський);

2.   «Про внесення змін до деяких постанов НКРЕКП»(щодо тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для потреб бюджетних установ, релігійних організацій та інших споживачів (крім населення);

3.   «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 31 березня 2015 року № 1171» (щодо тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню)

4. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від   31 березня 2015 року № 1169» (щодо тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб управителів багатоквартирних будинків);

5. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від  30 квітня 2015 року № 1543» (щодо тарифів на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб бюджетних установ, релігійних організацій, інших споживачів (крім населення)),

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП №866 від 30.06.2017, відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП відбудеться 25 квітня  2018 року, об 11:00, за адресою: КП «Міськтепловоденергія», вул. Тімірязєва, 123 (приміщення актової зали КП "Міськтепловоденергія" (3-й поверх)), м. Кам'янець-Подільський.

Проекти постанов НКРЕКП для КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам'янець-Подільський) разом з обґрунтовуючими матеріалами, необхідними для прийняття рішення, оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет: http://www.nerc.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 24 квітня 2018 року у письмовому вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська 19, м. Київ, 03057; або електронному вигляді: для КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам'янець-Подільський) e-mail:kyslyachenko@nerc.gov.ua, контактна особа: Кисляченко Олександр Петрович, тел. (044) 207-19-27, в копії energo.km@newline.net.ua.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проектів рішень НКРЕКП приймаються до 24 квітня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг у Хмельницькій області, вул. Герцена, 10, м. Хмельницький, 29005; e-mail: energo.km@newline.net.ua, в копії kyslyachenko@nerc.gov.ua (для КП «Міськтепловоденергія» (м. Кам'янець-Подільський).

Протокол выдкритих обговорень проектів постанов НКРЕКП

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський