ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ

На виконання вимог постанови НКРЕКП №866 від 30.06.17 року КП «Міськтепловоденергія» інформує про направлення заяв на перегляд тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Повідомляємо, що розрахунки виконано відповідно до Порядку формування  тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення,  затвердженого  Постановою НКРЕКП  № 302 від 10.03. 2016 р. «Про затвердження Порядку формування  тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» та Порядку,  затвердженого  Постановою НКРЕКП  № 303 від 10.03. 2016 р. «Про затвердження Порядку формування  тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)»

Пропозиції та зауваження з приводу перегляду тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і на послуги з централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік приймаються на електронну адресу: kp-mtve@ukr.net або письмово на адресу: вул. Тімірязєва, 123 до 4 серпня 2017 р. (включно).

Обгрунтування щодо необхідності зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік КП „Міськтепловоденергія”

Розрахунок повної собівартості та середньозваженого тарифу на централізоване водопостачання по КП "Міськтепловоденергія" на 2018 рік

Розрахунок повної собівартості та середньозваженого тарифу на централізоване водовідведення по КП "Міськтепловоденергія" на 2018 рік

Обгрунтування щодо необхідності зміни тарифів на послуги з  централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік КП „Міськтепловоденергія”

Розрахунок повної собівартості та середньозваженого тарифу на послугу з централізованого постачання холодної води з використанням внутрішньобудинкових систем по КП "Міськтепловоденергія" на 2018 рік

 

 

Для юридичних осіб: 

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський