І ЗНАННЯ ЗАКРІПИЛИ, І ЮШКИ ПОПОЇЛИ

4 травня 2017 р. викладачі кафедри екології та ЗПК і студенти-екологи факультету агротехнологій та природокористування ПДАТУ відвідали насосні станції Дністровського водогону КП «Міськтепловоденергія».


Екскурсія розпочалась з привітального слова генерального директора КП «Міськтепловоденергія». Валерій Гордійчук розповів про важливість керованого ним об’єкту, його стратегічну важливість.

Начальник Дністровського водогону Олександр Гордійчук детально розповів про роботу водозабірної станції, ознайомив екскурсантів із технологічним процесом на першому підйомі, роботою насосної станції (с. Цвіклівці), яка знаходиться на глибині 32 м.

Потім екскурсанти відвідали другий підйом водозабірної станції (с. Шутнівці), на якій відбувається остаточна очистка води перед подачею на місто. Разом зі студентами на екскурсії побували й журналісти місцевого телебачення. Тож щирі враження студентів і викладачів вишу, які побували на об’єктах «Міськтепловоденергії» згодом можна було побачити і в ефірі «Кам’янецьких новин».

Приємним сюрпризом для екскурсантів стало частування печеною картоплею з реберцями та рибною юшкою від генерального директора комунального підприємства.

Викладачі кафедри екології та ЗПК і студенти ПДАТУ висловлюють подяку генеральному директору КП «Міськтепловоденергія» Валерію Гордійчуку за можливість відвідати підприємство, за наданий транспорт та гостинне частування, а також Чинчику Олександру Сергійовичу, доценту кафедри та депутату місцевої ради за організацію даного заходу.

За матеріалами викладачів кафедри екології та ЗПК ПДАТУ.

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський