ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ПРОЕКТИ КАМ’ЯНЦЯ-ПОДІЛЬСЬКОГО ЗАЦІКАВИЛИ УМАНЧАН

Наприкінці жовтня з енергоефективними проектами КП «Міськтепловоденергія» знайомилися представники Уманської міської ради. Разом із професійною знімальною групою до Кам’янця-Подільського завітала начальника відділу інформації та зв'язків з громадськістю виконавчого комітету Ірина Ходаківська. Чи не найбільше гостей нашого міста зацікавила саме робота нашого комунального підприємства. Зокрема, проекти із заміщення природного газу.  

      

Котельні КП «Міськтепловоденергія» на альтернативному паливі стали «героями» відео-сюжету, який відзняли на замовлення Уманської міськради. Аби зафільмувати роботу підприємства, оператори навіть задіяли для роботи безпілотник. Завдяки невеличкому дрону уманчани зможуть побачити Кам’янець та його котельні з висоти пташиного польоту.  

        

Переглянувши кадри сюжету про Кам’янець-Подільський, міський голова Умані Олександр Цебрій надіслав Михайлу Сімашкевичу подяку за гостинність та можливість вивчення досвіду впровадження енергоефективних технологій в Кам’янці-Подільському. Особливі слова вдячності мер Умані адресував генеральному директору КП «Міськтепловоденергія» Валерію Гордійчуку, якому подякував за змістовну інформацію щодо діяльності тепло генеруючих об’єктів Кам’янця-Подільського.

Переглянути сюжет, що був відзнятий під час візиту можна за посиланням: 

https://www.youtube.com/watch?v=vJsRYGMQqwI

       

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія». 

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський