ДОПОВІДІ КАМ’ЯНЧАН НЕ ЗАЛИШИЛИСЯ ПОЗА УВАГОЮ ЕКСПЕРТІВ

Наприкінці березня питання заміщення газу альтернативними видами палива обговорювали учасники семінару «Тепло з альтернативних джерел енергії – крок до економічного розвитку регіонів України», що проходив у Дніпрі. Серед сотні фахівців з різних регіонів,  участь у заході, який було організовано Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України спільно з Дніпропетровською ОДА за підтримки Проекту USAID взяли й представники КП «Міськтепловоденергія».

     

Начальник виробничо-технічного відділу комунального підприємства Павло Гуль розповів учасникам семінару про етапи реалізації проекту з будівництва сучасної біоТЕЦ, що наразі ведеться у Кам’янці-Подільському.  

     

Після підведення підсумків семінару, адміністрація КП «Міськтепловоденергія» отримала від голови Держагентства з енергоефективності Сергія Савчука листа наступного змісту:

«Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України висловлює щиру вдячність КП «Міськтепловоденергія» та особисто начальнику виробничо-технічного відділу комунального підприємства Павлові Анатолійовичу Гулю за участь у семінарі «Тепло з альтернативних джерел енергії – крок до економічного розвитку регіонів України» та виступ зі змістовною доповіддю.

На сьогодні гостро стоїть питання енергетичної незалежності України, тому заміщення газу альтернативними видами палива та ощадливе використання паливно-енергетичних ресурсів стали пріоритетними завданнями.

Впевнені, що проведення подібних заходів сприятиме налагодженню конструктивного діалогу між бізнесом та владою, залученню внутрішніх і зовнішніх інвестицій для реалізації проектів з виробництва теплової енергії з відновлюваних джерел та стимулюванню до впровадження таких проектів в регіонах України.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.»

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський