ДОЛАЮТЬ ХОЛОД, ЩОБ ПОДАТИ ТЕПЛО

Поки кам’янчани не припиняють скаржитися на те, що їм важко ходити замерзлими тротуарами і дорогами, працівники КП «Міськтепловоденергія» щодня мовчки занурюються в крижану землю під ними. Щоб цілодобово забезпечувати місто теплом і водою, на мережах вони працюють і вдень, і вночі. В той час, коли Кам’янець накрила справжня хуртовина, ремонтні бригади ні на хвилину не зупиняли аварійних робіт на мережах теплопостачання.


В той час, коли ми з вами куталися в пледи в затишних домівках, комунальники струшували з себе сніг і впродовж вихідних не вилізали з мокрих траншей. В таких умовах довелося шукати місце пориву на вул. Гагаріна, викачувати гарячу воду у дворі будинку на вул. Огієнка, 19 чи латати мережі поблизу будинку №3 на вул. М. Гордійчука (колишня Жукова). Втім прикро, що замість слів подяки, роботу комунальників «оцінюють» лише наріканнями і скаргами. Бо ж поки працівники КП «Міськтепловоденергія», відкидаючи кригу і мокру землю, дві доби шукають місце пориву, комусь із вікна теплої квартири це видається неробством...

Тож хочеться, щоб заварюючи чай поблизу теплої батареї, кам’янчани не забували наскільки важкою є праця людей, від яких залежить це тепло в наших домівках. Адже саме комунальники продовжують виходити на роботу не звертаючи уваги, ні на образи споживачів, ні на примхи погоди, ні на затримки й без того мізерної заробітної платні.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський