ДЕ КАМ’ЯНЧАНИ МОЖУТЬ ЗДІЙСНЮВАТИ ПЛАТЕЖІ БЕЗ КОМІСІЇ

З початку року деякі банки та установи, що досі приймали платежі населення за комунальні послуги без комісії вирішили її запровадити. Втім споживачі КП «Міськтепловоденергія» мають альтернативу. Здійснювати платежі за централізоване опалення, гаряче і холодне водопостачання без зайвої комісії кам’янчани можуть в установах, з якими підприємство уклало договори на прийом оплати від населення, а також пунктах прийому платежів КП «Міськтепловоденергія».

      

Договори на прийом оплати від населення комунальне підприємство уклало із чотирма установами – ПАТ «Державний ощадний банк України», ПАТ АБ «Укргазбанк», ПАТ «Приватбанк» та УДППЗ «Укрпошта». Проте, окрім відсотка, який утримується з підприємства, деякі банки та установи ввели додаткову комісію. Зокрема, доплачувати за кожен платіж потрібно у філіях «Приватбанку» та «Ощадбанку», який з 1 січня встановлено тариф в розмірі 3 грн. за один платіж в касі своїх установ. З 27 лютого зміни до тарифів для фізичних осіб на приймання платежів внесла також «Укрпошта». Якщо раніше у її відділеннях не брали жодної додаткової комісії за оплату комунальних послуг організації, з якою мали укладений договір, то віднедавна споживачі мають сплачувати 1 гривню 50 копійок за кожен платіж, якщо сума послуги складає до 500 гривень. Якщо платіж становить понад 500 гривень, то комісія не стягується.

Сплатити за послуги без комісії споживачі КП «Міськтепловоденергія» наразі можуть у класах ПАТ АБ «Укргазбанк», а також в усіх пунктах прийому платежів КП «Міськтепловоденергія», що розташовані на мікрорайоні Жовтневому (вул. Космонавтів,7), мікрорайоні Черемушки (вул. Тімірязєва, 123), селищі Першотравневому (вул. Молодіжна, 21) та центрі міста (вул. Князів Коріатовичів, 9а).

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія». 

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2017, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський