БОРЖНИКИ МОЖУТЬ ВТРАТИ СУБСИДІЮ

Департамент соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради дав роз’яснення з приводу змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, що вступили в силу з 1 травня.


Зазначеною Постановою передбачено, що при призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг. Інформацію про таку заборгованість надаватимуть підприємства-надавачі послуг за запитом органу соціального захисту населення.  

За наявності такої заборгованості субсидія на наступний період не призначається. Про це споживачів має поінформувати департамент соціального захисту населення. Якщо протягом двох місяців з дати інформування споживач документально підтвердить сплату заборгованості або укладення з підприємством договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія». 

 

 

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський