26 квітня відбулося засідання НКРЕКП

 

     26 квітня 2017 року відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. На засіданні були ухвалені наступні рішення:

 1. Внесені зміни до постанови НКРЕКП від 16 червня 2016 року № 1141 щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення    Комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський) в наступних розмірах з  ПДВ:

     - централізоване водопостачання – 9,62 грн/куб.м.;

     - централізоване водовідведення – 7,45 грн/куб.м.

  2. Внесені зміни до постанови НКРЕКП від 26 листопада 2015 року № 2868 щодо встановлення тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)  Комунальному підприємству «Міськтепловоденергія» (м. Кам’янець-Подільський) в наступних розмірах з  ПДВ:

     - послуга з централізованого постачання холодної води – 10,15  грн/куб.м.;

     - послуга з централізованого водовідведення – 7,85 грн/куб.м. 

     За результатами цього засідання рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг будуть оформлені постановами, оприлюднені на офіційному веб-сайті та в «Інформаційному бюлетені НКРЕКП», а також розміщені в Системі інформаційно-правового забезпечення «Ліга:Закон».

Комунальне підприємство
“Міськтепловоденергія”
вул.Тімірязєва, 123
м.Кам'янець-Подільський,
Хмельницька обл.,
32300, Україна


e-mail: kp-mtve@ukr.net
© 2018, Комунальне підприємство "Міськтепловоденергія", м.Кам’янець-Подільський